بهبود در بخش دوربین و باطری One M9 با نصب بروزرسانی جدید

چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۲۱:۱۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

شرکت HTC قصد دارد امروز بروزرسانی جدیدی را برای گوشی هوشمند One M9 در مناطق اروپا، خاورمیانه و آفریقا ارائه نماید (البته اگر اتفاق خاصی رخ ندهد). این بروزرسانی نسخه فرم ویر این گوشی را به ۱٫۴۰٫۴۰۱٫۵ ارتقا خواهد داد و پیش از این و حدود چند هفته قبل در تایوان عرضه شده است. این بروزرسانی در اواخر ماه جاری در اختیار کاربران آمریکای شمالی نیز قرار خواهد گرفت.

تمرکز عمده این بروزرسانی بر روی رفع مشکلات مربوط به دوربین، طول عمر باطری و گرم شدن بیش از حد دستگاه می باشد.

بهبود در بخش دوربین و باطری One M9 با نصب بروزرسانی جدید

در زیر می توانید تغییراتی که با نصب این بروزرسانی اعمال می شوند را مشاهده کنید:

افزایش طول عمر باطری

طول عمر باطری در گوشی هوشمند One M9 زیاد مناسب نیست و در بهترین حالت استفاده نیز چندان دوام نمی آورد. این بروزرسانی توجه ویژه ای به این مسئله داشته و با بهبود هایی که در میزان مصرف باطری به خصوص در مورد دو برنامه پیش فرض محبوب این گوشی یعنی YouTube و Facebook اعمال کرده، تا حدودی توانسته طول عمر باطری آن را ارتقا بخشد.

دوربین

دوربین گوشی هوشمند One M9 مسلما یکی از نقاط ضعف اساسی آن به شمار می آید و این بروزرسانی بهبود های زیادی را در این زمینه انجام می دهد که شامل موارد زیر می باشد:

  • تعادل بیشتر در نوردهی خودکار که مانع از نور دهی بیش از حد و کاهش کیفیت عکس ها می شود.
  • کاهش نویز و محو شدگی تصاویر در هنگام عکاسی در نور کم، که در نتیجه تصاویر واضح تر و با جزئیات بیشتر ثبت خواهند شد.
  • کاهش میزان نور های زرد و سبز در تصاویر که باعث خواهد شد تا تصاویر واقعی تر و با رنگ های اصلی خود ثبت شوند.

بهبود در بخش دوربین و باطری One M9 با نصب بروزرسانی جدید

مدیریت گرمای گوشی

به اعتقاد شرکت Qualcomm که سازنده پردازنده به کار رفته در گوشی هوشمند One M9 یعنی Snapdragon 810 می باشد، به واسطه استفاده این گوشی از بدنه تمام فلزی و در نتیجه رسانا، گرم شدن پردازنده Snapdragon 810 بیش از حد احساس می شود. این گرمایش بیش از حد به ویژه در هنگام شارژ شدن دستگاه رخ می دهد و بروزرسانی مذکور با بهبود هایی که در زمینه شارژ هوشمند این گوشی انجام می دهد مانع گرم شدن زیاده از حد آن خواهد شد.

بهبود در بخش دوربین و باطری One M9 با نصب بروزرسانی جدید

با این که حجم این بروزرسانی کم می باشد ولی تغییراتی که اعمال خواهد کرد مطمئنا برای دارندگان گوشی One M9 بسیار خوشایند خواهد بود و می تواند آن ها را از شک و شبهه ای که ممکن است نسبت به خرید خود پیدا کرده اند رهایی بخشد. پرچمدار جدید شرکت HTC مسلما قابلیت ها و مزایای زیادی دارد و بسیاری این محصول را می پسندند ولی مشکل اصلی این گوشی به استراتژی تولید آن و این واقعیت بر می گردد که شرکت سازنده با اینکه نسخه های جدیدتری از این گوشی را در بازار های آسیایی عرضه کرده است ولی در بازار های غربی کماکان One M9 اولیه به عنوان پرچمدار HTC ارائه می شود.

کاربران اروپایی و آمریکایی مشخصات گوشی هایی مانند One M9 Plus و One E9 Plus و One ME را مشاهده می کنند و بیشتر از قبل نسبت به گوشی One M9 اولیه بی اشتیاق تر و ایرادگیر تر می شوند. پس شاید بهتر باشد به جای کاهش قیمت این محصول در بازار های غربی، شرکت HTC تغییراتی در استراتژی خود ایجاد کند.

منبع androidauthority
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

1 دیدگاه

  1. […] می شود که قیمت HTC One A9 بسیار کمتر از گوشی های پرچمدار One M9 و +One M9 […]

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


سه × 1 =