تلاش سامسونگ برای نشان دادن برتری نوت ۵ نسبت به آیفون ۶s [تماشا کنید]

جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۹:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 3

چیزی از مراسم رونمایی از دو اسمارت فون آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس نگذشته بود که کمپانی سامسونگ دوباره یک ویدئوی تبلیغاتی جدید را منتشر کرد. در این ویدئو کمپانی سامسونگ قصد دارد برتری آخرین محصولات خود یعنی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس را نسبت به دو اسمارت فون آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس نشان دهد. در ادامه با این ویدئوی تبلیغاتی همراه موبایل مگ باشید.

تلاش سامسونگ برای نشان دادن برتری نوت 5 نسبت به آیفون 6s [تماشا کنید]

در این ویدئو شعار سامسونگ It’s not a phone, it’s a Galaxy به معنای «این یک گوشی نیست، یک گلکسی است» بود. تقریباً تیر ماه همین سال بود که کمپانی اپل ویدئویی تبلیغاتی را منتشر کرده بود که شعار آن if it’s not an iPhone, it’s not an iPhone به معنای «اگر این یک آیفون نباشد، یک آیفون نیست» بود. به احتمال زیاد سامسونگ با این شعار سعی داشته که جواب کمپانی اپل را بدهد. به نظر می رسد که بین این دو کمپانی یک جنگ تبلیغاتی آغاز شده و آن دو قصد دارند با محصولات خود به مباره با هم بپردازند.

در این ویدئوی تبلیغاتی یک اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس پلاس بر روی شارژر بی سیم قرار داده شده است که نشان دهد این اسمارت فون از قابلیت شارژ بی سیم محروم است.

پس از آن، دو اسمارت فون گلکسی اس ۶ اج پلاس و گلکسی نوت ۵ به ترتیب روی این شارژر قرار می گیرند و شارژ می شوند. در واقع، کمپانی سامسونگ با این کار قصد دارد که برتری خود را نسبت به محصولات جدید اپل در حوزه ی شارژ بی سیم نشان دهد. پیشنهاد می کنم که این ویدئو را حتماً تماشا کنید تا شاهد تلاش های سامسونگ برای رقابت با اپل باشید. تا حد ممکن سعی کرده ایم که ویدئوی زیر کم حجم بوده (حدوداً یک مگابایت) و در عین حال از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

بدون شک کمپانی اپل این جنگ تبلیغاتی را بدون جواب نمی گذارد پس منتظر اخبار و ویدئو های بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه اطلاع از نوع پردازنده آیفون ۶ اس
  • چیپ TSMC در آیفون ۶ اس ، دو ساعت بیشتر دوام می آورد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    شش + 5 =