تیزر جدید وان پلاس از محصولی لوکس خبر می دهد

شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

ماه گذشته بود که کمپانی وان پلاس اعلام کرد سومین محصولش نیز تا پایان سال ۲۰۱۵ رونمایی خواهد شد. امروز تیزری از سوی کمپانی وان پلاس به بیرون انتشار یافته است که از اسمارت فونی لوکس خبر می دهد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

شاید پیش خود فکر کنید که سومین محصول کمپانی وان پلاس که در ماه گذشته تایید شده بود، همان گوشی لوکس باشد اما بر اساس آن چیزی که کمپانی وان پلاس در گوگل پلاس اذعان داشته است نمی توان چنین استنتاجی کرد. در تصویری که به عنوان تیزر منتظر شده است، پس زمینه ی چرمی وجود دارد که می توان حدس زد بدنه ی این محصول لوکس از چرم باشد.

تیزر جدید وان پلاس از محصولی لوکس خبر می دهد

اما چرا به این محصول می گوییم لوکس؟ اگر به زیر تصویر دقت کنید متوجه عبارت A bit of Welcome luxury می شوید که به لوکس یا پریمیوم بودن این اسمارت فون اشاره می کند. اگر این اسمارت فون در بدنه ی چرمی عرضه شود رنگی تازه به گستره ی رنگی وان پلس افزوده می شود؛ گستره ی رنگی با رنگ های چوب بامبو، مشکی، چوب قرمز و مشکی مایل به خاکستری.

کمپانی وان پلاس در گوگل پلاس نوشته است: something luxurious is coming to OnePlus یعنی محصول لوکسی خواهد آمد. این محصول لوکس چه امکاناتی خواهد داشت؟ آیا لوکس بودن آن فقط به دلیل بهره گیری از بدنه ی چرمی است یا چیز دیگری هم در میان است؟

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • تایید نام گوشی وان پلاس ایکس توسط کمپانی وان پلاس
 • شایعات بیشتری درباره گوشی وان پلاس مینی منتشر شد
 • 1 دیدگاه

  1. امین حمیدی
   0 0

   معرفی یه قاتل پرچمداران دیگه ؟
   دم این شرکت گرم . بسیار رقابتی کار می کنه و کیفیت هم در حد پرچمداران دیگه هست واقعا . من با وان پلاس یک کار کردم . با این قیمت و این کیفیت هر کسی رو مجاب به خرید میکنه … نسخه پرمیوم هم اگه معرفی کنه که تمامه

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  − سه = 0