اپل واچ هفته آینده در هند عرضه خواهد شد

شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اپل واچ در نهایت، هفته آینده به کشور هند خواهد رسید. این ساعت هوشمند در ماه فوریه سال ۲۰۱۵ در کشور آمریکا و برخی کشورهای دیگر عرضه گشت. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

 

اپل واچ هفته آینده در هند عرضه خواهد شد

شوالیه های جدید اپل، یعنی آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس نیز قرار است که نیمه اول ماه اکتبر وارد این کشور شوند. اگر این برنامه ریزی انجام گردد و آیفون های جدید در تاریخ یازدهم اکتبر وارد کشور هند شوند، چیزی حدود یک ماه بعد از معرفی آن خواهد بود. این موضوع، می تواند یک رکورد برای کشور هند به حساب آید که محصول جدید کمپانی اپل، یک ماه بعد از معرفی وارد بازارهای آن خواهد شد. آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس پیش بینی می شود که به ترتیب با قیمت های ۸۲۰ و ۸۳۶ دلار آمریکا، در بازار کشور هند به فروش خواهند رسید.

اپل واچ هفته آینده در هند عرضه خواهد شد

طبق اعلام کمپانی اپل، مسئولان این شرکت قصد دارند تا فروش محصول جدید در کشور هند را تا پایان سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۵، به میزان سه برابر برسانند. اهالی کوپرتینو قصد دارند تا در کشور هند به مقابله با کمپانی سامسونگ بپردازند. گلکسی اج پلاس سامسونگ در حال حاضر در این کشور در معرض فروش قرار گرفته و نوت ۵ نیز قرار است تا بیستم سپتامبر، وارد بازارهای هند شود.

اپل واچ هفته آینده در هند عرضه خواهد شد

از ماه ژانویه تا ژوئن، سامسونگ و اپل به ترتیب ۵۶ و ۳۵ درصد فروش بازار کشور هند را به محصولات خود تخصص داده اند.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • افت فروش اپل واچ در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶
  • مقایسه نرم افزاری اندروید پوشیدنی و اپل واچ
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − 9 = صفر