اولین ویدئوی جعبه گشایی Siri Remote و اپل تی وی [تماشا کنید]

شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵
به این نوشته امتیاز دهید : 1

چهار شنبه ی همین هفته ی گذشته بود که کمپانی اپل در کنار دو اسمارت فون آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس، از دستگاهی به نام اپل تی وی هم رونمایی به عمل آورد. این دستگاه ریموت کنترلی به نام Siri Remote دارد که از پد لمسی بهره می برد. امروز ویدئویی از جعبه گشایی این دستگاه و ریموت کنترلش برای شما عزیزان قرار دادیم که می توانید در ادامه آن را تماشا کنید. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

اولین ویدئوی جعبه گشایی Siri Remote و اپل تی وی [تماشا کنید]

شخصی به نام «آندرو ادواردز» (Andru Edwards) این ویدئو را در یکی از سرویس های اشتراک گذاری ویدئو قرار داده است که به سرعت در تمامی فضای مجازی گسترانده شد.

همان طوری که ذکر شد، این دستگاه (اپل تی وی)، نسخه ی جدید تری از محصولات قبلی اپل تی وی است. البته جالب است بدانید که جنس بدنه ی ریموت کنترل Siri Remote از فلز می باشد؛ درست مانند اسمارت فون های اپل. به جز تغییر در ریموت کنترل Siri Remote تفاوت چندانی بین اپل تی وی ۲۰۱۵ با اپل تی وی های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ وجود ندارد.

البته یک تفاوت جزئی بین نسخه ی ۲۰۱۵ با دو نسخه ی قبلی وجود دارد و آن هم ضخامت بیشتر اپل تی وی جدید است. پیشنهاد می کنم که این ویدئو را تماشا کنید چون شما اولین ویدئوی جعبه گشایی از گجت اپل تی وی را مشاهده کرده اید.

در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید که در آینده در وب سایت ویدئو های کم حجم و کم کیفیت قرار دهیم یا ویدئو های پر حجم با کیفیت؟ منتظر نظرات شما هستیم. منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع iClarified

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


× 3 = نُه