امکان ضبط ۳۵ دقیقه فیلم با کیفیت ۴K در آیفون ۱۶ گیگابایتی

شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

همانطور که مستحضر هستید، شوالیه های جدید اپل، یعنی آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس، قادر به فیلم برداری با کیفیت ۴K هستند. اما اگر مایل هستید که از این امکان استفاده نمایید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که ورژن ۱۶ گیگابایتی آیفون را خریداری نکنید. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

امکان ضبط 35 دقیقه فیلم با کیفیت 4K در آیفون 16 گیگابایتی

در این مقاله، می توانید ویدئویی که با کیفیت ۴K توسط دوربین آیفون ۶ اس گرفته شده است را مشاهده نمایید. در زیر، می توانید میزان حجمی که کیفیت های مختلف اشغال می کنند را مشاهده نمایید :

  • کیفیت ۷۲۰ پیکسل : ۶۰ مگابایت در هر دقیقه
  • کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل در ۳۰ فریم بر ثانیه : ۱۳۰ مگابایت در هر دقیقه
  • کیفیت ۱۰۸۰ پبکسل در ۶۰ فریم بر ثانیه : ۲۰۰ مگابایت در هر دقیقه
  • کیفیت ۴K در ۳۰ فریم بر ثانیه : ۳۷۵ مگابایت در هر دقیقه

بر اساس ۱۳ گیگابایت فضایی که ورژن ۱۶ گیگابایتی آیفون در اختیار شما قرار می دهد ( ۳ گیگابایت توسط سیستم عامل اشغال می شود )، می توانید تنها در حدود ۳۴ دقیقه و ۴۰ ثانیه با کیفیت ۴K به فیلم برداری بپردازید. به علاوه اگر قابلیت Live Photos نیز فعال باشد، برای عکس های گرفته شده، حجمی معادل دو برابر یک عکس معمولی اشغال خواهد شد.

ما منتظر بودیم که اپل، ورژن ابتدایی آیفون را بر روی ۳۲ گیگابایت قرار دهد. اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد و مانند گذشته، ورژن ابتدایی آیفون همان ۱۶ گیگابایت است. پس اگر شما علاقه فراوانی به عکاسی و فیلم برداری دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که ورژن ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایتی را خریداری نمایید.

منبع iClarified

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


− 4 = چهار