آموزش نحوه ریست کردن دستگاه های مبتنی بر iOS

شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

ممکن است گاهی مواقع برای شما پیش آمده باشد که بخواهید دستگاه های مبتنی بر iOS مانند آیفون، آیپد و یا آیپاد تاچ خود را ریست کنید، اما نمی دانید چگونه؟ در این مطلب، به شما نحوه این کار را آموزش می دهیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

آموزش نحوه ریست کردن دستگاه های مبتنی بر iOS

ریست کردن دستگاه در این روش، به معنی حذف اطلاعات شما از دستگاه نیست. بلکه یک هارد ریست به حساب می آید که باعث بسته شدن کلیه اپلیکیشن های باز شده و موجود در بکگراند شده و در نتیجه، آزاد شدن رم دستگاه و حافظه را در بر خواهد داشت.

برای انجام این کار، تنها کافی است که دکمه های هوم ( Home ) و پاور ( Power ) – مانند تصویر زیر – را به صورت همزمان فشار داده و نگه دارید. به این ترتیب همانطور که در تصویر زیر نیز می بینید، صفحه نمایش دستگاه خاموش شده و مجددا روشن خواهد شد. شما باید دکمه های مذکور ( هوم + پاور ) را تا زمان روشن شدن مجدد صفحه نمایش و پدیدار شدن لوگوی اپل روی آن، نگه دارید.

آموزش نحوه ریست کردن دستگاه های مبتنی بر iOS

نکته : مجددا تأکید می کنم که انجام این کار، کلیه اپلیکیشن های باز و پردازش هایی که در بکگراند دستگاه شما در حال انجام است را متوقف کرده و آنها را می بندد. پس قبل از انجام اینکار، مطمئن شوید که عملیات نیمه کاره ای را باقی نگذاشته باشید.

منبع iClarified
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • دانلود آی او اس ۹٫۰٫۱ برای آیفون و آیپد
  • احتمال عرضه کیبورد مخصوص آی پد و اپل واچ با جنس بدنه بهبود یافته
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه × 9 =