نگارش لغو شده ویندوز ۱۰ موبایل توسط ۲۰۰ نفر نصب شده بود

دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده بود که انتشار بیلد ۱۰۵۳۶ از ویندوز ۱۰ موبایل را لغو کرده است. احتمالا وجود یک باگ عمده در این نسخه از ویندوز ۱۰ موبایل باعث جلوگیری مایکروسافت از ارتقای ابزارها به این سیستم عامل بوده است. اما امروز آقای Gabe Aul، نایب رئیس گروه مهندسی سیستم های ویندوز و ابزارهای مایکروسافت، با ارسال توییتی اعلام کرده است که بیلد بعدی با شماره ۱۰۵۳۶٫۱۰۰۴ در حال حاضر در حال تست بوده و طی هفته جاری منتشر خواهد شد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

نگارش لغو شده ویندوز 10 موبایل توسط 200 نفر نصب شده بود

همچنین آقای Aul این مطلب را نیز فاش کرد که تعداد ۲۰۰ نفر از اعضای سرویس ویندوز اینسایدر، بیلد قبلی ویندوز ۱۰ موبایل را قبل از اینکه مایکروسافت از انتشار آن جلوگیری کند، بر روی گوشی های خود نصب کرده بودند. نگارش مذکور از ویندوز ۱۰ موبایل، به مرحله انتشار خود نزدیک شده بود و به این ۲۰۰ نفر اجازه داده شده بود تا قبل از ارائه عمومی این بلید، آن را بر روی گوشی های خود امتحان کنند. حال گفته شده است که این کاربران مجبور خواهند بود تا قبل از نصب هر نگارش جدید دیگری از ویندوز ۱۰ موبایل، گوشی های خود را به ویندوز فون ۸٫۱ بازگرداند.

در کنار باگی که باعث لغو شدن بیلد ۱۰۵۳۶ ویندوز ۱۰ موبایل شد، در این نگارش لغو شده مشکلات دیگری مانند قفل شدن اپلیکیشن فروشگاهی ویندوز در هنگام خرید یک اپلیکیشن جدید توسط کاربر و یا حتی خرید درون برنامه ای، نیز وجود داشت. به نظر می رسد این مشکلات در بیلد ۱۰۵۳۶٫۱۰۰۴ که طی چند روز آینده ارائه خواهد شد برطرف شده باشند.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • معرفی کامل نسل دوم دست بند هوشمند مایکروسافت
  • مایکروسافت رسما از لومیا ۹۵۰ رونمایی کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × چهار = 28