چگونه امکان Low Power Mode را در iOS 9 فعال نماییم؟

دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

در iOS 9 قابلیتی با عنوان Low Power Mode وجود دارد که توسط آن، می توانید مصرف باطری دستگاه خود را به طرز محسوسی کاهش داده و باعث ماندگاری و دوام بیشتر آن شوید. در این آموزش، قصد داریم نحوه فعال سازی آن را با شما در میان بگذاریم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

چگونه امکان Low Power Mode را در iOS 9 فعال نماییم؟

تصور کنید با دوستان خود برای خوش گذرانی به محل های باصفا و سرسبز رفته اید و ناگهان متوجه می شوید که شارژ آیفون شما در حال اتمام است و شما نیز برنامه ای برای بازگشت زود به منزل ندارید. در این موقعیت، چه کاری انجام می دهید؟ اگر آیفون شما دارای سیستم عامل iOS 9 باشد، جای هیچ گونه نگرانی نیست. با قابلیت Low Power Mode، به راحتی می توانید از پس این مشکل بر بیایید.

این قابلیت یکی از امکانات آی او اس ۹ است که باعث می شود اکثر امکانات دستگاه که استفاده چندانی از آنها نمی کنید، به صورت موقت غیر فعال شوند و از این طریق در مصرف باطری دستگاه صرفه جویی محسوسی به عمل خواهد آمد. به این ترتیب امکاناتی مانند نوتیفیکیشن ها، فعالیت اپلیکیشن ها در پس زمینه و سنسورها غیر فعال شده، صفحه نمایش زودتر از حد معمول خاموش خواهد شد و پردازش و سرعت اینترنت نیز تا حد محسوسی کاهش می یابد تا در مصرف باطری دستگاه، صرفه جویی به عمل آید.

قابلیت Low Power Mode زمانی که باطری دستگاه شما به ۲۰ درصد می رسد، از شما سوال می کند که مایل به فعال کردن آن هستید یا خیر؟ این سوال، هنگام رسیدن میزان درصد باطری به عدد ۱۰ نیز پرسیده می شود. اما شما به صورت دستی نیز می توانید این امکان را فعال نمایید. کافی است سه مرحله زیر را طی نمایید :

ابتدا وارد Settings شوید.

چگونه امکان Low Power Mode را در iOS 9 فعال نماییم؟

سپس وارد قسمت Battery شوید.

چگونه امکان Low Power Mode را در iOS 9 فعال نماییم؟

حال گزینه Low Power Mode را در حالت فعال قرار دهید.

چگونه امکان Low Power Mode را در iOS 9 فعال نماییم؟

نکته : لازم به ذکر است که این آموزش، برای آیپد و آیپاد تاچ نیز صادق است و می توانید مراحل فوق را روی کلیه دیوایس های مبتنی بر iOS انجام دهید.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


دو − = 1