آموزش تغییر آیتم های Quick Actions در ویندوزفون

سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

شايد براي همه ي ما پيش آمده باشد که مي خواهيم سريع به بخشي وارد شويم اما به دليل طولاني بودن مسير آن کمي گيج شده ايم. اين امر بسيار خسته کننده نيز است. در ادامه با موبايل مگ همراه باشيد.

آموزش تغییر آیتم های Quick Actions در ویندوزفون

در اين مقاله ي آموزشي قصد داريم شما را با فرايندي آشنا کنيم که مي تواند سرعت کار هاي شما را چندين برابر کند. به عنوان مثال همه ي ما با بخش تنظيم واي فاي (خاموش و روشن کردن ماژول واي فاي) خيلي زياد سر و کار داريم. اگر هر باري که بخواهيم واي فاي را تنظيم کنيم به بخش تنظميات رفته و مسير بسيار طولاني را برويم زمان زيادي اتلاف خواهد شد. فقط کافي است آن را در فهرست Quick Actions گوشي خود قرار دهيم.

اگر از آن دسته افرادي باشيد که به تازگي يک اسمارت فون ويندوزفون خريده ايد مي پرسيد چگونه؟ در ذيل مرحله به مرحله آن را شرح مي دهيم.

در مرحله ي نخست مي بايست به بخش تنظيمات (Setting) رفته و قسمت Personalization را بيابيد. در اين قسمت روي عنوان notifications + actions کليک کنيد. با کليک بر روي قسمت ياد شده، وارد صفحه اي جديد مي شويد. در صدر اين صفحه چهار لوگو قرار دارد. اين چهار لوگو همان چهار بخشي است که در فهزست Quick actions گوشي شما وجود دارند. به عنوان مثال من مي خواهم بخش location را بردارم و به جاي آن بخش airplane mode را قرار بدهم. براي اين کار کافي است روي لوگوي location (دايره ي کوچک درون يک دايره ي بزرگ تر) کليک کنيد و بخش airplane mode را برگزينيد.

در ذيل به طور تصويري همه ي اين فرايند شرح داده مي شود. برای دیدن تصاویر در اندازه ی بزرگ تر روی آن ها کلیک کنید.

منتظر اخبار و مقالات آموزشی بعدي موبايل مگ باشيد.

منبع موبایل مگ

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آموزش بهینه سازی مصرف باتری گوشی‌های ویندوزفون [قسمت دوم]
  • آموزش بهینه سازی مصرف باتری گوشی‌های ویندوزفون [قسمت اول]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    هشت × 5 =