استفاده بیشتر کاربران بلک بری از تلفن هوشمند نسبت به برندهای دیگر

سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اطلاعات جدیدی که از تحقیقات گروه Kantar WorldPanel به دست آمده است، این موضوع را نشان می دهد که به اغلب افراد آمریکایی، از تلفن هوشمند خود حدود ۲۲ ماه استفاده کرده و سپس اقدام به تعویض آن می کنند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

استفاده بیشتر کاربران بلک بری از تلفن هوشمند نسبت به برندهای دیگر

این آمار نشان می دهد که افراد زیادی در کشور آمریکا، دو سال از تلفن هوشمند خود ( طبق قرارداد اوپراتورها ) استفاده می کنند و سپس، اقدام به تعویض آن می نمایند. البته بسیاری از اوپراتورهای آمریکایی مانند Verizon، کمک هزینه خرید تلفن هوشمند به کاربران خود می دهند.

باید ببینیم که با توجه به طرح جدیدی که اوپراتور T-Mobile راه اندازی کرده و به کاربران اجازه تعویض سه تلفن هوشمند در یک سال را می دهد، باز هم کاربران آمریکایی همچنان از دو سال خدمات اوپراتورها استفاده می کنند یا خیر؟

کاربران بلک بری در این بین، رکورد را از آن خود کرده اند و با نگهداری تلفن های هوشمند خود ظرف مدت ۳۲ ماه، جایگاه نخست را در این زمینه از آن خود کرده اند. کاربران لومیا در این بین، با کسب رتبه تنها ۱۶ ماه، در جایگاه آخر به سر می برند. کاربران سامسونگ با رتبه ۱۸ ماه دارای جایگاه نسبتا بالاتری نسبت به لومیا هستند و در این بین، کاربران آیفون با اختصاص رتبه ۲۵ ماه به خود، رتبه دوم را نسیب خود کرده اند.

Kantar اطلاعات جالب دیگری را نیز در اختیار گذاشته است. از زمان رونمایی از آیفون های ۶ و ۶ پلاس ( سال ۲۰۱۴ ) که دارای صفحه نمایش بزرگتری بودند، تا به حال ۳۲ درصد از کاربران این محصول، دستگاه جدیدی را خریداری کرده اند. ۴۷ درصد از این کاربران نسخه آیفون ۶ و ۱۶ درصد از آنها نیز نسخه ۶ پلاس را تهیه کرده اند.

تعداد زیادی از کاربران آیفون نیز در انتظار کاهش قیمت آیفون ۶ و ۶ پلاس هستند تا آنها را خریداری نمایند. سال گذشته، ۳۲ درصد فروش آیفون ۵ اس به زمان بعد از رونمایی از آیفون ۶ و کاهش قیمت این محصول اختصاص داشته است.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • چرا بلک بری نسخه نقره ای پاسپورت را ارائه کرد؟
  • درز تصاویر بلک بری Venice
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + شش = 8