چگونه یک اپلیکیشن را از اپ استور آیفون دانلود کنیم؟

سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 3

همانطور که می دانید، تلفن های هوشمند بدون اپلیکیشن ها بی معنی هستند. در این آموزش، قصد داریم تا چگونگی نصب اپلیکیشن از اپ استور آیفون را به شما آموزش دهیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

چگونه یک اپلیکیشن را از اپ استور آیفون دانلود کنیم؟

در این آموزش، قصد داریم تا اپلیکیشن SwiftKey Keyboard را از اپ استور و مستقیما به وسیله آیفون دانلود و نصب نماییم.

در ابتدا باید نرم افزار App Store را از داخل آیفون خود باز کنید و وارد آن شوید. با صفحه ای مانند شکل زیر روبرو خواهید شد.

چگونه یک اپلیکیشن را از اپ استور آیفون دانلود کنیم؟

در این صفحه همانطور که می بینید، انواع و اقسام اپلیکیشن ها در دسته های مختلف قرار گرفته اند. با مراجعه به بخش Categories ( بالا سمت راست ) می توانید وارد دسته بندی ها شده و درسته بندی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در پایین صفحه، تب ها را مشاهده می کنید. با باز شدن اپلیکیشن، به صورت خودکار به تب Featured که مختص اپلیکیشن های معروف هست منتقل می شوید. در تب بعدی، Top Charts را میبینید که با وارد شدن به آن، اپلیکیشن هایی که در هر دسته به عنوان بهترین در نظر گرفته شده اند را مشاهده خواهید کرد. در تب Explore، می توانید اپلیکیشن هایی که با توجه به آی پی وارد شده به اپ استور از معروفیت بالایی برخوردار هستند را مشاهده نمایید. مثلا اگر با آی پی ایران وارد اپ استور شوید، اپلیکیشن های ایرانی را مشاهده می کنید. در تب Search هم می توانید نام اپلیکیشن ها را جستجو کرده و سپس آنها را دانلود نمایید. در آخرین تب نیز Updates قرار گرفته که با مراجعه به آن، می توانید اپلیکیشن های داخل دستگاه خود را به روز نمایید.

در این آموزش ما وارد تب Search می شویم و نام اپلیکیشن SwiftKey Keyboard را جستجو می کنیم. با صفحه ای مانند شکل زیر روبرو می شویم.

چگونه یک اپلیکیشن را از اپ استور آیفون دانلود کنیم؟

با زدن دکمه Get که در تصویر مشخص شده است، اپلیکیشن شروع به دانلود و سپس نصب شدن می کند. بعد از اتمام عملیات دانلود و نصب، صفحه ای مانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود.

چگونه یک اپلیکیشن را از اپ استور آیفون دانلود کنیم؟

با لمس دکمه OPEN می توانید مستقیا وارد اپلیکیشن دانلود و نصب شده شوید و از آن استفاده کنید. همچنین اگر دکمه هوم ( Home ) را فشار داده و به صفحه اصلی آیفون خود برگدید، می بینید که مانند تصویر زیر، آیکون اپلیکیشن به جمع نرم افزارهای شما اضافه شده است و با لمس آن می توانید وارد اپلیکیشن شوید.

چگونه یک اپلیکیشن را از اپ استور آیفون دانلود کنیم؟

نکته : لازم به ذکر است که این آموزش، برای آیپد و آیپاد تاچ نیز صادق است و می توانید مراحل فوق را روی کلیه دیوایس های مبتنی بر iOS انجام دهید.

منبع iClarified
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − چهار = 1