فروش کلیه برای خرید آیفون ۶ اس

سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

بر اساس گزارش China Daily، دو مرد چینی با نام های Wu و Huang تصمیم گرفته اند تا با فروش کلیه های خود، هزینه خرید آیفون ۶ اس را تأمین نمایند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

فروش کلیه برای خرید آیفون 6 اس

عقیده این دو مرد بسیار جالب است! هردوی آنها معتقد هستند که می توانند با یک کلیه زندگی کنند، اما بدون آیفون ۶ اس خیر! بعد از جستجو در اینترنت، آنها شخصی را پیدا کرده اند که حاضر به انجام این کار شده است. فرد مذکور درخواست کرده که هر دو فرد مورد نظر در بیمارستانی در شهر Nanjing حاضر شده تا آزمایشات لازم در مورد صحت و سلامت کلیه آنها صورت پذیرد. این اتفاق روز یکشنبه صورت پذیرفت، اما شخص خریدار در محل حاضر نشد.

نکته فوق العاده مهم : اگر شما علاقمند به خرید آیفون ۶ اس یا هر دستگاه دیگری هستید، باید بدانید که در این زمینه تنها نیستید. اما باید راه های بهتری را برای تأمین بودجه این محصول پیدا کنید. ما به هیچ عنوان و به هیچ جهت این روش ها را توصیه نمی کنیم. چرا که هم ضررهای بسیاری را در پی خواهند داشت و مهم تر از آن٬ بازگشت ناپذیر هستند. پس صمیمانه از شما خواهسمندیم که به این مطلب تنها به چشم یک خبر نگاه کرده و به هیچ وجه به سراغ همچین کارها و روش هایی نروید.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آیفون ۶ اس ، چهار برابر محبوب تر از ۶ اس پلاس
  • آموزش نحوه کار با ۳D Touch
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه − 6 =