دو ویدئوی جالب از دو گوشی لومیا ؛ تست ضربه های شدید [تماشا کنید]

چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

امروز دو ویدئوی جالب و جذاب برای شما عزیزان قرار داده ایم که در آن قرار است دو اسمارت فون لومیا ۹۲۰ و لومیا ۵۲۱ به طور وحشتناکی تحت ضربه های شدید قرار گیرند. در ادامه می بینید که لومیا ۹۲۰ با یک چوب همچون یک توپ بیس بال به ده ها متر آن طرف تر پرتاب می شود اما هیچ آسیبی نمی بیند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

دو ویدئوی جالب از دو گوشی لومیا ؛ تست ضربه های شدید [تماشا کنید]

در ابتدا به اسمارت فون نوکیا لومیا ۹۲۰ گاهی می اندازیم. این گوشی از یک صفحه نمیاش ۴٫۵ اینچی با رزولوشن ۷۶۸ در ۱۲۸۰ بهره می برد. این رزولوشن یعنی تراکم پیکسلی ۳۳۲ پیکسل بر اینچ. پنل های به کار رفته در این صفحه نمایش نسبتاً راضی کننده از نوع LCD IPS می باشند. اگرچه این اسمارت فون در سال ۲۰۱۲ رونمایی شده و پس از چند مدت به دست کاربران رسیده است اما هنوز هم می تواند یکی از بهترین محصولات نوکیا به شمار آید. یک دوربین ۸٫۷ مگاپیکسلی قاب پشتی این محصول را زینت داده است در حالی که در قسمت بالایی صفحه نمایش نیز یک دوربین سلفی ۱٫۳ مگاپیکسلی مشاهده می شود. در این ویدئو شخصی با یک چوب به گوشی نوکیا لومیا ۹۲۰ ضربه می زند؛ انگار که به یک توپ بیس بال ضربه می زند. نکته ی جالب تر این است که اسمارت فون نام برده شده با این ضربه هیچ آسیبی نمی بیند. برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر از این محصول می توانید به صفحه ی لومیا ۹۲۰ در وب سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

پس از تماشای ویدئوی تست های وحشتناک بر روی گوشی لومیا ۹۲۰ نوبت به لومیا ۵۲۱ می رسد. اسمارت فون لومیا ۵۲۱ در سال ۲۰۱۳ رونمایی و عرضه شده بود. این اسمارت فون از یک صفحه نمایش با رزولوشن ۴۸۰ در ۸۰۰ پیکسل بهره می برد که تراکم پیکسلی آن نیز ۲۳۵ پیکسل بر اینچ می باشد. پنل های به کار رفته در این صفحه نمایش نیز همانند اسمارت فون لومیا ۹۲۰ از نوع IPS LCD هستند. یک دوربین ۵ مگاپیکسلی قاب پشتی نوکیا لومیا ۵۲۱ را زینت داده است. به دلیل این که این محصول چند سال است که رونمایی شده و ممکن است بسیاری از شما ان را داشته باشید پس نیازی به ذکر مشخصات آن نیست. ویدئوی زیر را حتماً تماشا کنید. در این ویدئو شخص مجری با کلید و چکش به جان این مصحول بیچاره می افتد و آن را از ارتفاع زیادی به پایین پرت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از این محصول می توانید به صفحه ی گوشی لومیا ۵۲۱ در وب سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

منتظر ویدئوی های بعدی موبایل مگ باشید.

برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • انداختن آیفون ۶ اس در مواد مذاب [تماشا کنید]
  • عبور ماشین فورد F150 از روی آیفون ۶ اس [تماشا کنید]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × نُه = 36