یوتافون ۳ به دست زد تی ای ساخته خواهد شد

چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کمپانی روسی یوتافون که محصولاتش به خاطر برخوردرای از دو صفحه نمایش (یکی در جلو و دیگری زیر دوربین) معروف شده بودند، با کمپانی زد تی ای (ZTE) قرار دادی را بسته اند که بر اساس آن کمپانی زد تی ای حق قانونی تولید یوتافون ۳ را بر عهده می گیرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

یوتافون 3 به دست زد تی ای ساخته خواهد شد

البته نام محصول بعدی یوتافون که قرار است توسط کمپانی زد تی ای تولید شود هنوز اعلام نشده اما می توان به طور قطع حدس زد که نام این محصول یوتافون ۳ باشد؛ چون یوتافون تا به حال نسخه های پلاس، کامپکت و یا نسخه های ضعیف تر محصولات خود را در قالب نام های دیگر ارائه نکرده است.

کمپانی یوتافون اذعان داشته است که این همکاری منجر به تولید محصولات بعدی ما خواهد شد و علاوه بر آن بخش خدمات و نرم افزار های این دو کمپانی نیز اغام خواهد شد. مدیر عامل یوتافون در خلال عقد قرارداد بین کمپانی خود و کمپانی زد تی ای (ZTE) خاطر نشان کرد که این محصول در فصل اول سال ۲۰۱۶ (از دی ماه تا فروردین) رونمایی خواهد شد. البته وی هیچ اشاره ای به تاریخ دقیق آن نکرده است.

بر اساس گزارشاتی که در این باره منتشر شده اند، قرار است دقیقاً صد هزار دستگاه از اسمارت فون بعدی یوتافون (یوتافون ۳) توسط زد تی ای تولید شود.

منتظراخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع GSM Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • درز تصاویر و مشخصات تلفن هوشمند Axon از شرکت ZTE
  • تصاویری از گوشی ناشناخته و جدید کمپانی زد تی ای فاش شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × هفت = 7