انتشار سه ویدئوی آموزشی کار با قلم S Pen نوت ۵ توسط سامسونگ [تماشا کنید]

چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 3

نقریباً اواسط ماه آگوست بود که کمپانی سامسونگ از یکی از دو اسمارت فون پرچم دار خود به نام گلکسی نوت ۵ رونمایی به عمل آورد. از همان روز نخست رونمایی و یا حتی چندین روز پیش از رونمایی بحث های زیادی پیرامون قلم هوشمند S Pen موجود در این محصول وجود داشت. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

انتشار سه ویدئوی آموزشی کار با قلم S Pen نوت 5 توسط سامسونگ [تماشا کنید]

امروز کمپانی سامسونگ برای کاربران اسمارت فون نوت ۵ سه ویدئو را منتشر کرده است که پیرامون نحوه ی کار با قلم هوشمند S Pen می باشند. البته نباید فراموش کرد که این قلم دچاز ضعف هایی نیز می باشد؛ از جمله مهم ترین آن ها می توان به آسیب دیدن گوشی و قلم حین جاگذاری بالعکس قلم اشاره کرد.

البته قلم هوشمند S Pen موجود در اسمارت فون گلکسی نوت ۵ از سایر قلم های موجود در نسخه های قبلی این خانواده پیشرفته تر و کاربردی تر است. به جرات می توان قلم هوشمند S Pen نوت را برجسته ترین ویژگی این محصول به شمار آورد. یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین کاربرد های این قلم، دست نویسی کردن متن ها به وسیله ی این قلم می باشد؛ کاربردی که می توند سرعت شما را افزایش دهد به خصوص هنگامی که عجله دارید و می خواهید چیزی را سریعاً یادداشت کنید.

بسیاری از کاربرد های قلم هوشمند S Pen نوت ۵ از دیدِ کاربر پنهان می مانند به همین خاطر کمپانی سامسونگ دست به انتشار این سه ویدئو زده است. در این ویدئو ها اشاره ای هم به قابلیت نوشتن بر روی فایل های PDF شده است. قابلیتی که می تواند بسیار جالب باشد. یکی دیگر از عناوینی که در این ویدئو ها تاکید شده است، تهیه ی فیدبک می باشد. پیشنهاد می کنم که حتی اگر گلکسی نوت ۵ ندارید این سه ویدئو را تماشا کنید چون قابلیت های جالبی را خواهید دید.

تا حد ممکن سعی کرده ایم که حجم این سه ویدئو پایین باشد و در عین حال از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. حجم هر کدام از ویدئو ها حدوداً ۲ تا ۳ مگابایت می باشد. ۲ مگابایت ارزش امتحانش را دارد. ما را از نظرات خود محروم نکنید.

ویدئوی شماره یک

ویدئوی شماره دو

ویئوی شماره سه

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • باز هم تصاویر گلکسی نوت ۵ لو رفت
  • رونمايى سامسونگ از Galaxy Note 5 در آگوست
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − 1 = دو