تصاویر درز کرده از گوشی بلک بری ونیس در حال اجرای اندروید

پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 1

امروز تصویری از اسمارت فون بلک بری ونیس به بیرون درز کرده که در حال اجرای اندروید می باشد. پیش تر در موبایل مگ ویدئویی را تماشا کردیم که حاکی از اجرای اندروید آب نبات چوبی بر روی یلک بری پاسپورت و نسخه ی سیلور آن بود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تصاویر درز کرده از گوشی بلک بری ونیس در حال اجرای اندروید

تصویر شماره ۱

در تصور شماره ی یک می بینید که قسمت های مختلف موجود در صفحه ی اصلی به صورت پتجره ای باز و بسته می شوند. در تصویر دوم که می بینید یک دوربین به همراه دو فلش ال ای دی نشان داده شده است که بسیاری معتقدند این دوربین ۱۸ مگاپیکسلی خواهد بود؛ در واقع بر اساس اخبار درز کرده و گزارشاتی که پیرامون اسمارت فون بلک بری ونیس وجود دارد می توان حدس زد که دوربین موجود در قاب پشتی این محصول ۱۸ مگاپیکسلی باشد.

تصاویر درز کرده از گوشی بلک بری ونیس در حال اجرای اندروید

تصویر شماره ۲

در تصویر شماره ی دو که می بینید در قسمت زیرین لوگوی بلک بری متنی نوشته شده است که عبرات است از: Powered by Android یعنی تاین محصول هم اندرویدی است. رابط کاربری موجود در اسمارت فون بلک بری ونیس بسیار جالب است. با رابط کاربری موجود در بلک بری ونیس کاربر می تواند بخش های پرکاربرد را در صفحه ی اصلی خود قرار دهد. این ویژگی تا حدی شبیه سیستم عامل ویندوزفون می باشد.

اگر به تصویر شماره ی سه دقت کنید در می یابید که کلید های فیزیکی به حالت قدیمی کشویی باز و در نتیجه ظاهر می شوند. در شکل زیر این امر به تفصیل توضیح داده می شود.

تصاویر درز کرده از گوشی بلک بری ونیس در حال اجرای اندروید

تصویر شماره ۳

اگر به تصویر زیر که تصویر شماره ی چهار است دقت کنید متوجه لوگوی میکروفونی در بالای صفحه ی گوشی می شوید که چیزی جز Google Now نمی باشد.

تصاویر درز کرده از گوشی بلک بری ونیس در حال اجرای اندروید

تصویر شماره ۴

برخی می گویند که شناسه ی اسمارت فون بلک بری ونیس STV100-6 می باشد. انتظار می رود که اسمارت فون نام برده شده از یک صفحه نمایش ۵٫۴ اینچی بهره ببرد. گفته شده است که در زیر این صفحه نمایش نیز یک پردازنده ی شش هسته ای اسنپ دراگون ۸۰۸ قرار دارد که بر روی فرکانس ۱٫۸ گیگاهرتز تنظیم شده است. در کنار پردازنده ی نه چندان فوق العاده ی بلک بری ونیس ۳ گیگابایت حافظه ی رم و یک پردازنده ی گرافیکی آدرنو ۴۱۸ جاگذاری شده اند.

برای مشاهده ی تصاویر در اندازه ی بزرگ تر، روی آن ها کلیک کنید.

همان طوری که ذکر شد، انتظار می رود که دوربین موجود در قاب پشتی این محصول ۱۸ مگاپیکسلی باشد و از قابلیت OIS (تثبیت نوری تصویر) هم بهره ببرد. ما مطمئن هستیم که در ماه نوامبر هر چهار شرکت حامل (Carrier) ایالات متحده ی آمریکا شروع به عرضه ی بلک بری ونیس می کنند.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • استفاده بیشتر کاربران بلک بری از تلفن هوشمند نسبت به برندهای دیگر
  • استخدام تکنولوژی های جدید توسط بلکبری برای گسترش سرویس ها
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + 7 = دوازده