پاور بانک مایکروسافت به بازار می آید

پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۴۱
به این نوشته امتیاز دهید : 0

پاور بانک مایکروسافت به بازار می آید

بعد از شیائومی، وان پلاس و ایسوس حالا نوبت به مایکروسافت رسیده است تا مجموعه ای از پاور بانک با ظرفیت های ۵۲۰۰ میلی آمپر، ۹۰۰۰ میلی آمپر و ۱۲۰۰۰ میلی آمپر را به بازار لوارم جانبی وارد ارائه کند. پاور بانک های قابل حمل دو کاره مایکروسافت  تا هفته ی آینده با مبالغ تخمین زده به ترتیب میزان ظرفیت، حدوداً ۳۵ ، ۴۵ و ۵۵ دلار در مناطق انتخاب شده به بازار خواهند آمد.

پاور بانک دو کاره مایکروسافت ظاهری شبیه به پاور بانک شیائومی دارد اما تنها به رنگی مشکی ارائه می شود. هر سه پاور بانک به عرض و قطر ۱۰۰ میلی متر در ۲۵ میلی متر هستند و بر حسب میزان ظرفیت شارژ در طول و وزن متفاوت خواهند بود. پاور بانک ۵۲۰۰ میلی آمپری ۵۰ میلی متر طول و ۱۴۱ گرم وزن دارد. دو پاور بانک ۹۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ میلی آمپری به ترتیب به طول های  ۶۸٫۵ میلی متر و ۸۷ میلی متر و به وزن ۲۱۵ گرم و ۲۷۵ گرم هستند.

ظرفیت این پاور بانکها به همان اندازه که بیشتر هستند، بزرگتر و سنگین تر شده اند اما همچنان قابل جابجایی هستند و به راحتی در جیب کیف جا می شوند. همانطور که از اسمشان مشخص است این پاور بانکها دارای دو پرت USB (دو کاربرد) هستند که به کاربر این اجازه می دهد دو دستگاه را همزمان شارژ کنند.

بعلاوه پاور بانک قابل حمل مایکروسافت دارای پرت ورودی ۵ ولت و ۱٫۵ آمپری و پرت خروجی ۵ ولت و ۲٫۱ آمپری است. در شرایطی که کاربر لازم داشته باشد که هم پاور بانک و هم دستگاهش را همزمان شارژ کند می تواند پاور بانک را به پریز وصل کرده و از طرف دیگر دستگاه اش را جهت شارژ به آن متصل کند.

مایکروسافت مدعی است که این پاور بانکها قادر هستند کلیه گوشی های هوشمند و تبلت ها را به سرعت یک شارژر دیواری AC-60 شارژ کنند. مثل بقیه پاور بانک موجود در بازار، این شارژر ها نیز دارای چهار چراغ ال ای دی برای نشان دادن میزان شارژ باقی مانده هستند.

منبع NDTV Gadgets
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آپدیت Galaxy S6 و Galaxy S6 edge و افزایش عمر باتری
  • ظاهر طلایی رنگ و نحوه خروج قلم S Pen گلکسی نوت ۵
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    1 + دو =