آموزش کار با HERE maps ؛ نمایش سه بعدی نقشه

پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

نقشه ی HERE maps یکی از بهترین مپ های موجود برای سیستم عامل ویندوز فون به شمار می آید. این نقشه کاربرد های زیادی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به نقشه ی سه بعدی، تعیین فاصله ی بین دو نقطه و تخمین مدت زمان رسیدن تا آن جا با سرعت معیین و… . در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

اگر اسمارت فون ویندوز فونی دارید به احتمال زیاد این نقشه یعنی نقشه ی HERE maps در منوی استارت شما قرار دارد. همان طوری که در تصویر زیر می بینید ابتدا به بخش HERE maps وارد می شویم. پس از این که وارد این اپلیکیشن شدید لوگوی HERE maps را مشاهده خواهید کرد. پس از حدوداً یک ثانیه نقشه ی استان شما و چند استان اطراف را می بینید.

پس از این که نمایی از منطقه ی خود را دیدید، می توانید با زوم کردن روی هر بخشی وارد جزئیات بیشتری شوید. در مرحله ی بعد شما می توانید نقشه ی HERE maps را به سه صورت تبدیل کنید. نوع اول که فقط یک نقشه ی سفید رنگ است که در تصویر شماره ی ۳ فوق می بینید. نوع دوم مجموع تصاویری است که از ماهواره گرفته و تبدیل به نقشه ای کامل شده است. این نوع (نوع ۲) برای تشخیص پوشش گیاهی و یا بیابان ها استفاده می شود. البته در نوع دوم این نقشه جاده ها نیز به صورت ساده ای معلوم هستند. اگر می خواهید مناطق شهری، مناطق بزرگ شهر از قبیل پارک، فروشگاه، پمپم بنزین و… را بیابید نوع اول بهترین گزینه خواهد بود. نوع سومی هم در این نقشه وجود دارد که نقشه را سه بعدی نشان می دهد. اما چه طور می توان به نقشه های نوع دوم و سوم دسترسی پیدا کرد؟ برای این کار کافی است روی لوگوی دایره ای شکل موجود در سمت پایین و راست تصویر کلیک کنید. سپس به صفحه ای جدید وارد خواهید شد که در تصویر شماره ی ۵ می بینید. برای مشاهده ی نقشه ی نوع دوم که در تصویر ۶ می بینید

در تصویر شماره ی ۵ گزینه ای به نام LiveSight وجود دارد که نقشه ی سه بعدی را برای شما فراهم می آورد. در شکل زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

آموزش کار با HERE maps ؛ نمایش سه بعدی نقشه

منتظر اخبار و مقالات بعدی موبایل مگ باشید.

منبع موبایل مگ

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آموزش تغییر آیتم های Quick Actions در ویندوزفون
  • آموزش بهینه سازی مصرف باتری گوشی‌های ویندوزفون [قسمت اول]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 2 = هشت