۵ قاب محافظ خنده دار برای آیفون ۶

پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۲۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

همه ی ما می دانیم که کشور ژاپن در زمینه ی تولید محصولات دیجیتال به ویژه اسمارت فون ها نقش مهمی در جهان دارد و یکی از باکیفیت ترین محصولات را تولید می کند. شاید بسیاری از قاب های محافظ گوشی هایتان در ژاپن ساخت شده باشند اما امروز قصد داریم برای شما عزیزان ۵ قاب محافظ خنده دار آیفون ۶ را به نمایش بگذاریم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

فکر نمی کنم که این قاب های محافظ در تعداد بیش از چند صد عدد تولید شده باشند چون مشتریان چنین قاب های محافظی بسیار کم هستند. در ذیل می توانید ۵ قاب محافظ آیفون ۶ را که بسیار خنده دار هستند را مشاهده کنید.

۱ . قاب محافظ طرح کتاب قدیمی

5 قاب محافظ خنده دار برای آیفون 6

این قاب محافظ که با طرح یک کتاب قدیمی ظاهر شده است بیشتر برای افراد کلاسیک مناسب است؛ این محصول به هیچ وجه مختص نوجوانان و جوانان ساخته نشده است. قاب محافظ طرح کتاب قدیمی در رنگ های جذاب و جالبی عرضه می شود. در تمامی نسخه های این قاب محافظ با تنوع رنگی متفاوت متن هایی به رنگ طلایی نوشته شده اند. همان طوری که در تصویر فوق هم می بینید یک قفل دکمه ای برای بستن درب این قاب محافظ تعبیه شده است که می تواند بسیار مفید واقع شود. در قسمت بالایی و سمت چپ تصویر فوق محل جاگذاری کارت هم وجود دارد. جنس این قاب محافظ به گونه ای است که به سختی از دستتان لیز می خورد. این امر می تواند به کم تر ضربه خوردن آیفون ۶ موجود در آن کمک کند. در پایان نیز خالی از لطف نیست که بدانید قاب محافظ طرح کتاب قدیمی با قیمت ۱۹ دلار به دست کاربر می رسد.

۲ . قاب محافظ Chatty Dedicated

5 قاب محافظ خنده دار برای آیفون 6

یکی از بیهوده ترین و به طور خودمانی تری مسخره ترین قاب محافظی که در تمام عمرم دیدم، قاب محافظ Chatty Dedicated می باشد. این قاب محافظ به اندازه ای که زینتی ساخته شده است کاربرد خاصی ندارد. همان طوری که در تصویر فوق می بینید یک گربه ی با مزه قاب پشتی گوشی شما را (البته اگر آیفون ۶ دارید) بغل می کند. بر اساس آن چیزی که در تصویر بالا می بینیم این قاب محافظ جلوی دوربین گوشی را می گیرد؛ البته فضای خالی برای دوربین تعبیه شده است اما سمت چپ سرِ گربه گستره ی دید دوربین را کاهش داده است. جالب است بدانید که این محصول با قیمت ۲۵ دلار به فروش می رسد؛ با این که هیچ ویژگی امنیتی یا استقامتی به کاربر ارائه نمی کند.

۳ . قاب محافظ iMeshi طرح نان و نیمرو

5 قاب محافظ خنده دار برای آیفون 6

شاید این قاب محافظ که با طرح نان و تخم مرغ نیمرو ظاهر شده است یکی از جالب ترین و خلاقانه ترین قاب های محافظ زینتی برای آیفون ۶ و یا حتی برای هر اسمارت فونی به شمار آید. این قاب محافظ از جنس پلاستیک فشرده ساخته شده است که می تواند تا حدود زیادی از گوشی شما مراقبت کند. جالب است بدانید که کلید های فیزیکی موجود در این قاب محافظ دست ساز هستند. قاب محافظ iMeshi طرح نان و تخم مرغ نیمرو در کنار زینتی بودن می تواند برای آیفون ۶ یک قاب ضد ضربه نیز باشد. به همین دلیل است که کمپانی سازنده قیمت آن را ۴۰ دلار تعیین کرده است.

۴ . قاب محافظ ایزو پد غول آسا

5 قاب محافظ خنده دار برای آیفون 6

این قاب محافظ که به شکل یک نوزاد حشره یا همان لارو است، ایزو پد غول آسا نامیده می شود. جالب است بدانید که این قاب محافظ در شب می درخشد. این نکته هنگامی ودنمایی می کند که آن را در دریا بیندازید. البته امتحان این کار توصیه نمی شود. بدنه ی این قاب محافظ که از یکی از پلیمر های پلاستیک ساخته شده است به گونه ای است که اصلاً مانند پلاستیک لغزنده نیست که از دستتان لیز بخورد و بیفتد. در واقع این قاب محافظ حس پلاستیک موجود در عروسک های مخملی را می دهد. لازم به ذکر است که برای جلوگیری از وارد شدن ضربه به گوشی، لایه از سیلیکون نیز در این قاب محافظ قرار داده شده است. متاسفانه قیمت این قاب محافظ اعلام نشده است.

۵ . قاب محافظ iMeshi طرح غذای ژاپنی

5 قاب محافظ خنده دار برای آیفون 6

به نظر می رسد که کمپانی تولید کننده ی قاب های محافظ iMeshi به غذا علاقه ی زیادی دارد؛ از یک طرف قاب محافظ طرح نان و نیمرو و از طرفی دیگر این محصول. در این قاب محافظ ۸ قطعه از غذای ژاپنی سوشی قرار دارد. در پس زمینه ی این ۸ قطعه ی سوشی هم یک صفحه ی صاف سز رنگ وجود دارد که شباهت زیادی به تخته ی آشپزی دارد. بسیاری از قطعات این قاب محافظ از جمله کلید های ولوم، کلید پاور و… به طور دستی ساخته شده اند؛ به خصوص قطعات ۸ گانه ی سوشی. اگر به سوشی علاقه دارید این محصول می تواند گزینه ی خوبی برایتان باشد.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • از بین رفتن بدنه ی آیفون ۶ در تماس با گالیم
  • ۶ قابلیت کاربردی که در آیفون ۶ وجود دارد اما گلکسی نوت اج از آن محروم است
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    1 × = یک