ممکن است گوشی جدید هواوی نکسوس، با عنوان نکسوس ۶P نامگذاری شود [شایعه]

جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۲۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0
ممکن است گوشی جدید هواوی نکسوس، با عنوان نکسوس 6P نامگذاری شود [شایعه]

هواوی نکسوس

شایعاتی که به طور مستمر در مورد گوشی امسال ال جی نکسوس منتشر می شود، حاکی از آن است که این گوشی به نام نکسوس ۵X نامگذاری شده است؛ و اکنون ما شایعه جدیدی مبنی بر نامگذاری گوشی جدید هواوی نکسوس به نام نکسوس ۶P شنیده ایم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

با توجه به شایعه بودن این خبر، ما نمی توانیم درستی آن را تأیید کنیم، اما با فرض درست بودن آن می خواهیم بررسی کنیم که حرف “P” به کار رفته در نام  گوشی نکسوس ۶P، مخفف چه کلمه ای می تواند باشد.

این شایعه از یک منبع معتبر نزدیک به Droid Life منتشر شده است، اما این احتمال هم وجود دارد که نام های نکسوس ۵X و نکسوس ۶P ممکن است نام های نهایی این دو گوشی نباشند و فقط به عنوان دو نام داخلی برای متمایز شدن آن ها از گوشی های قدیمی تر نکسوس ۵ و ۶ انتخاب شده باشند. در مورد حرف “P” در نکسوس ۶P نمی توان نظر قطعی داد و مطمئن بود. این حرف می تواند مخفف کلمه فبلت ( Phablet ) باشد. اما یک احتمال دیگر این است که گوگل بخواهد راه اپل و سامسونگ را ادامه دهد و حرف “P” مخفف کلمه Plus باشد.

به هر حال این نامگذاری هر معنایی که داشته باشد، با توجه به اینکه گوشی های جدید نکسوس  در پایان این ماه رونمایی خواهند شد، این مسئله را به زودی خواهیم فهمید.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • هواوی در حال ساخت یک گوشی با صفحه نمایش خمیده دو طرفه
  • آیا پیش فروش مدل های جدید نکسوس طبق شایعات تا ۱۳ اکتبر آغاز خواهد شد؟
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    چهار × 2 =