Samsung pay به زودی برای گلکسی های قدیمی در دسترس قرار می گیرد

شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

Samsung pay به زودی برای گلکسی های قدیمی در دسترس قرار می گیرد

 

شرکت سامسونگ در سال جاری میلادی اتفاق های خوبی را در پیش داشت  پس از معرفی نمودن پرچم دار های خود سرویس پرداخت همراه یا Samsung Pay را در کره جنوبی راه اندازی کرد. این شرکت در سال ۲۰۱۵ نیز دستگاه هایی از قبیل گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ اج، گلکسی نوت ۵ و Gear S2 را معرفی کرده است. حال به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد تا Samsung Pay را دنبال بگیرد.

همانطور که اطلاع دارید ویژگی پرداخت همراه سامسونگ روی گوشی های هوشمند پرچم دار وجود دارد و تا به حال برای نسخه های پایین تر منتشر نشده است. اکنون آنطور که پیدا است شرکت سامسونگ می خواهد این ویژگی را برای گلکسی های بیش تری ارائه دهد و در دستگاه های قدیمی نیز این امکان را به روز رسانی کند. باتوجه به گفته Shin Jong-kyun که مدیر بخش اجرایی سامسونگ است ویژگی پرداخت سامسومگ به تدریج برای گوشی های هوشمند گلکسی نیز منتشر می شود.

البته همانطور که می دانید این سرویس نیاز به NFC دارد و ممکن است که برخی از دستگاه های گلکسی این ویژگی را نداشته باشند و اگر قرار بر انتشار این سرویس برای آن ها باشد سامسونگ باید تراشه دیگری را برای آن ها نیز منتشر کند.

Samsung Pay اکنون در کره جنوبی راه اندازی شده است و تاکنون مشکلات خاصی را به وجود نیاورده است. همچنین قرار بر این است که در هفته آینده این سرویس در سراسر ایالات متحده آمریکا نیز منتشر شود. سیستم پرداخت همراه اپل فقط با پایانه های مخصوص کار می کند اما Samsung Pay روی اکثر پایانه های دارنده NFC نیز به خوبی کار می کند.

 

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • پردازند Exynos 8890 در ماه دسامبر برای گلکسی اس ۷ به تولید انبوه می رسد
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    هشت + 9 =