احتمال عرضه پرچمداران جدید مایکروسافت با نسخه نهایی اولیه ویندوز ۱۰ موبایل [شایعه]

شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 1

احتمال عرضه پرچمداران جدید مایکروسافت با نسخه نهایی اولیه ویندوز 10 موبایل [شایعه]

مایکروسافت در چند وقت اخیر سخت در تلاش بوده که ویندوز ۱۰ موبایل را آماده انتشار کند و حالا زمان آن رسیده که همزمان با معرفی گوشی های جدید لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL اجرای کوتاهی از این سیستم عامل را هم ارائه دهد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

با توجه به اینکه تا رونمایی از این گوشی ها زمان بسیار کوتاهی باقی مانده، شایعاتی شنیده می شود مبنی بر اینکه این دو گوشی پرچمدار، با ویندوز ۱۰ موبایل نسخه نهایی ۱ (۱ Threshold) عرضه می شوند.

مایکروسافت گزارش می دهد که سخت مشغول کار بر روی نسخه نهایی ۲ (۲ Threshold) ویندوز ۱۰ موبایل است که گفته می شود ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده و از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان پیشرفت کرده است. اما اخیراً یکی از متخصصین ویندوز (Foley Mary Jo) گفته که نسخه نهایی ۲ با سخت افزار جدید ارائه نمی شود. وبسایت WinBeta هم از منابع موثقی گزارش می دهد که لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL با نسخه نهایی ۱ (۱ Threshold) ویندوز ۱۰ موبایل با شماره ساخت ۱۰۲۴۰ منتشر می شوند، اما ایراد های این نسخه کمی رفع خواهد شد تا – حداقل تا زمان انتشار نسخه نهایی ۲ – عملکرد روان و کاملی داشته باشد.

با این حال این تأخیر طولانی نخواهد شد؛ شایعات همچنین می گویند که نسخه نهایی ۲ (Threshold 2) تا ماه نوامبر آماده عرضه به تولید کنندگان می شود. بنابراین کسانی که گوشی ویندوزی دارند، نباید مدت زیادی برای آپدیت سیستم عامل خود منتظر بمانند.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ۷ اسمارت فون سطح بالایی که رونمایی نشده‌اند
  • تصاویر جدیدی از دو گوشی لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    9 − شش =