باگ ها و وقفه های آی او اس ۹ صدای کاربران را در آورد

شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۱۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

از زمانی که به روز رسانی آی او اس ۹ شروع شده است بسیاری از کاربران این سیستم عامل از باگ های مختلف در آن اظهار شکایت کرده اند. برخی نیز ادعا می کنند که سیستم عامل آی او اس ۹ باعث وقفه های شدیدی در روند کار دستگاهشان می شود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید. باگ ها و وقفه های آی او اس 9 صدای کاربران را در آورد

اگر یکی از کاربران دستگاه های آیفون یا آیپد باشید حتماً می دانید که سیستم عامل آی او اس ۹، آخرین سیستم عامل آی او اس و ظاهراً پیشرفته ترین آن ها، در همین چند روز گذشته آماده ی بارگیری شده است.

لازم به ذکر است که گوشی های آیفون ۴ اس و گوشی های جدید تر از آن می توانند از این سیستم عامل بهره ببرند. البته باید بدانید که تمامی آیپد های مینی و آیپد ۲ به بالا نیز می توانند به نسخه ی آی او اس ۹ ارتقاء یابند.

کمپانی اپل در ابتدای رونمایی تعریف های زیادی از این سیستم عامل کرده بود در حالی که چند روز از آغاز به روزرسانی این سیستم عامل می گذرد و کاربران آن شاهد باگ ها و وقفه های زیادی بودند. برخی از کاربران آی او اس ۹ اذعان داشتند که اسمارت فونشان به طور دائمی هنگ کرده است یعنی به محض روشن شدن گوشی دچار وقفه های شدید خواهد شد؛ البته این امر در تمامی گوشی های دیده نشده است و فقط تعدادی از آن ها دچار ان مشکل شده اند.

بر اساس شکایت ها و گلیه هایی که در فروم (انجمن) وب سایت اپل اعلام شده است، بیشتر مشکلات در دو اسمارت فون آیفون ۵ اس و آیفون ۶ دیده می شود یا به عبارتی دیگر اغلب شاکیان سیستم عامل آی او اس ۹ کاربر آیفون ۵ اس و آیفون ۶ بوده اند. متاسفانه ریست کردن گوشی هم در بسیاری از مشکلات، کمکی به حل آن نمی کند.

نظر شما چیست؟ آیا کمپانی اپل در آی او اس ۹ دچار مشکلاتی شده است یا این که مشکلات این سیستم عامل با یک به روزرسانی حل خواهد شد؟ به نظر من بهتر بود که اپل نسخه های پیش نمایش (Preview) آی او اس ۹ را به طور رایگان منتشر می کرد تا برنامه نویسان، طراحان اپ، منتقدین حوزه ی تکنولوژی و حتی مردم باگ های آن را اعلام می کردند. این امر باعث می شد که نسخه ی نهایی آی او اس ۹ یک نسخه ی بی عیب و نقص باشد. کمپانی ماکروسافت نیز در حال همین کار است؛ ابتدا نسخه های متعددی از ویندوز ۱۰ موبایل را منتشر کرد تا در اوایل مهر ماه یک سیستم عامل بی عیب (ویندوز ۱۰ موبایل) رونمایی شود.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • روشن کردن قابلیت Low Power Mode [ آموزش آی او اس ۹ ]
  • آموزش استفاده از صفحه لاک و هوم در آیفون ۶ اس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه − = 3