نحوه ی تغییر رنگ کاشی ها و تصویر زمینۀ استارت ویندوزفون

یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۷:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

یکی از برجسته ترین ویزگی های سیستم عامل ویندوزفون که همه با شنیدن نام ویندوزفون به یاد آن می افتند منوی استارت آن می باشد. در این مقاله ی آموزشی کوتاه قصد داریم به مبتدیانی که نحوه ی انجام این کار را بلد نیستند یاد دهیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

رنگ کاشی ها در سیستم عامل ویندوزفون یکی از برجسته ترین ویژگی های ظاهری به شمار می آید. علاوه بر رنگ کاشی ها، تصویر زمینه نیز در زیبایی محیط کاربری تاثیر به سزایی دارد. اگر می خواهید تغییری در ظاهر گوشی ویندوز فونی خود دهید به مراحل ذیل توجه کنید.

تغییر رنگ کاشی ها

در مرحله ی نخست می بایست به بخش تنظیمات یا همان Setting مراجعه کنید. به دنبال بخش Personalization بگردید. روی قسمت start + theme کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این بخش وارد صفحه ای جدید خواهید شد. که در تصویر دوم می بینید. در این بخش می توانید با فشردن بخش Accent color رنگ کاشی های گوشی خود را انتخب کنید. در اسمارت فون من رنگ کاشی ها را زرد انتخاب کرده ام. همان طوری که در تصویر سوم می بینید حالا شما می توانید هر رنگی را که می خواهید انتخاب کنید.

حالا که تا این بخش آمده ایم خالی از لطف نیست که اشاره ای هم به قسمت Background کنیم. همان طوری که در تصیر زیر می بینید، پس زمینه ی گوشی شما سفید شده است. البته این پس زمینه ی روشن می تواند باعث مصرف بیشتر باتری شما شود.

نحوه ی تغییر رنگ کاشی ها و تصویر زمینۀ استارت ویندوزفون

تعویض تصویر زمینه

برای تعویض تصویر زمینه کافی است در همان مسیری که در بخش اول نیز ذکر شد بروید؛ یعنی به بخش تنظیمات، Personalization، استارت و تم مراجعه کنید. همان طوری که در تصویر شماره ی یک می بینید روی قسمت Choose file کلیک کنید. سپس فایل مورد نظر را بر گزینید. حال، تصویر زمینه ی شما تغییر کرده است.

منتظر مقالات آموزشی بعدی موبایل مگ باشید.

منبع موبایل مگ

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تنظیم میزان دسترسی کاربر دوم گوشی شما با kid’s corner [ویندوزفون]
  • آموزش باز کردن گوشی ویندوزفونی با دو کلیک
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 5 = سی پنج