تصاویر جعبه چهار رنگ آیفون ۶ اس

شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کم کم به تاریخ عرضه آیفون ۶ اس در کشورهای دنیا نزدیک می شویم و شاهد اخبار زیادی در این مورد خواهیم بود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تصاویر جعبه چهار رنگ آیفون 6 اس

تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنید، از کشور چین و توسط یکی از کاربران با نام iphoneros منتشر شده است. در این تصاویر، می توانید جعبه آیفون ۶ اس که امسال در چهار رنگ مختلف خاکستری فضایی، نقره ای، طلایی و رز گلد ( طلایی مایل به قرمز ) عرضه می شود را تماشا نمایید.

جعبه آیفون رز گلد دارای بکگراند ماهی نارنجی رنگ، رنگ نقره ای دارای ماهی سورمه ای رنگ، رنگ طلایی دارای ماهی زرد و مشکی و رنگ خاکستری فضایی دارای ماهی بنفش و نارنجی رنگ است. همچنین توجه کنید که بکگراند ماهی های آیفون های رز گلد، نقره ای و طلایی سفید بوده و بکگراند آیفون خاکستری فضایی، مشکی می باشد.

آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس هم اینک از طریق سایت اپل، قابل رزرو به صورت آنلاین است و تاریخ عرضه آن نیز ۲۵ سپتامبر اعلام شده است. در زیر، می توانید تصاویر دیگری از جعبه آیفون ۶ اس را مشاهده کنید.

تصاویر جعبه چهار رنگ آیفون 6 استصاویر جعبه چهار رنگ آیفون 6 استصاویر جعبه چهار رنگ آیفون 6 استصاویر جعبه چهار رنگ آیفون 6 اس

منبع iClarified

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آیفون ۶ اس ، چهار برابر محبوب تر از ۶ اس پلاس
  • آموزش نحوه کار با ۳D Touch
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    3 × = نُه