نکسوس هواوی ممکن است دارای حافظه ۱۲۸ گیگابایتی باشد

یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

نکسوس هواوی ممکن است دارای حافظه 128 گیگابایتی باشد

 

اگر موبایل مگ را در ساعات گذشته دنبال کرده باشید حتما از این آگاه هستید که شرکت گوگل تاریخ برگزاری رویداد بزرگ خود را تعیین کرده است و قرار است که این شرکت در تاریخ ۲۹ سپتامبر برابر با ۷ مهر گوشی های هوشمند جدید نکسوس را معرفی کند. همانطور که اطلاع دارید گوگل امسال دو نسخه از نکسوس را برای عرضه آماده کرده است که توسط دو شرکت هواوی و ال جی نیز ساخته می شود، اکنون جزئیات بیش تری درباره نکسوس ۶P که سازنده آن هواوی است فاش شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

جزئیات منتشر شده از نکسوس ۶P درباره حافظه آن است و با توجه به خبرهای منتشر شده هواوی نکسوس اولین دستگاه نکسوس با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی نیز خواهد بود.. حال اگر این خبر صحت داشته باشد گوشی هوشمند نکسوس هواوی دارای گزینه های انتخابی ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی خواهد بود. اما متاسفانه هنوز هیچ خبری درباره قیمت نسخه های مختلف این دستگاه منتشر نشده است.

سال گذشته نکسوس ۶ برای حافظه بیش تر ۵۰ دلار اضافه را از کاربران می گرفت، یعنی برای خریدارای نسخه های ۳۲ یا ۶۴ گیگابایتی ۵۰ دلار اضافه را می پرداختند. با این حال انتظار می رود که برای گوشی هوشمند نکسوس ۶P گزینه ارتقای حافظه ذخیره سازی وجود نداشته باشد و فقط نسخه های اصلی آن در بازار منتشر شوند. البته با توجه به شایعات منتشر شده نکسوس ۵X ال جی دارای گزینه های انتخابی ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی برای حافظه است.

با این حال شواهد مجود از رویا تا حقیقت دور هستند و ممکن است شایعه ای بیش نباشند پس بهتر است که در روزهای آینده با موبایل مگ برای آگاهی از خبرهای جدید دستگاه های نکسوس های جدید همراه باشید.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • هواوی در حال ساخت یک گوشی با صفحه نمایش خمیده دو طرفه
  • آیا پیش فروش مدل های جدید نکسوس طبق شایعات تا ۱۳ اکتبر آغاز خواهد شد؟
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × هفت = 56