نگاهی به دستبند رونمایی نشده ی مایکروسافت؛ Microsoft Band 2

دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۷:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اگر از هواداران کمپانی مایکروسافت باشید حتماً تاریخ ششم اکتبر مصادف با چهاردهم مهر ماه را فراموش نخواهید کرد چون در این تاریخ قرار است مراسمی برگزار شود که محصولاتی از قبیل دستبند Microsoft Band 2 ، لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال و چند محصول دیگر در آن معرفی شوند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

نگاهی به دستبند رونمایی نشده ی مایکروسافت؛ Microsoft Band 2

بر اساس یکی از گزارشاتی که از اسپانیا منتشر شده است، دستبند جدید مایکروسافت با نام Microsoft Band 2 ظاهر بسیار زیباتری از نسخه ی قبلی خود دارد. این منبع اسپانیایی ادعا می کند که نام این محصول Envoy خواهد بود. جالب است بدانید که بر اساس ادعای وب سایت «مایکروسافت اینسایدر» که همان منبع اسپانیایی است، جنس بدنه ی دستبند Microsoft Band 2 از فلز می باشد.

بر اساس تصاویری که از دستبند Envoy یا همان Microsoft Band 2 به بیرون درز کرده است می توان نتیجه گرفت که طراحی این محصول خمیده بوده است؛ به عبارتی دیگر بدنه ی این دستبند نیز همانند بند آن خمیده می شود. این امر می تواند نقش به سزایی در راحتی کاربر داشته باشد.

نگاهی به دستبند رونمایی نشده ی مایکروسافت؛ Microsoft Band 2

بر اساس گزارشی که پیرامون این محصول منتشر شده است دستیند جدید مایکروسافت با نام Microsoft Band 2 یا همان Envoy قادر است ارتفاع شما را نیز در هنگام فعالیت اندازه گیری کند. به عنوان مثال میزان کالری که برای ۱۰ متر راه رفتن در مسیر مستقیم اندازه گیری می کند با میزان کالری که برای ۱۰ متر بالا رفتن از پله می سنجد برابر نیست. این امر می تواند در دقت آن نقش مفیدی داشته باشد.

نگاهی به دستبند رونمایی نشده ی مایکروسافت؛ Microsoft Band 2

علاوه بر اندازه گیری میزان کالری سوزانده شده Envoy قادر است قدم های شما را بشمارد، ضربان قلبتان را بسنجد و پیشنهاد هایی برای چگونگی ورزش به شما دهد؛ بدون شک این دستبند با اپلیکیشن فیت بیت (fit Bit) موجود در اسمارت فون های ویندوزفونی هماهنگ خواهد بود. البته هماهنگی دستبند هوشمند Microsoft Band 2 فقط مختص اپلیکیشن های ویندوزفونی مایکروسافت نیست بلکه می تواند به اپلیکیشن های سلامت مایکروسافت در سیستم عامل های اندروید و آی او اس هم متصل شود.

نگاهی به دستبند رونمایی نشده ی مایکروسافت؛ Microsoft Band 2

از جمله سایر ویژگی های این دستبند می توان به اندازه گیری میزان خواب کاربر اشاره کرد. به عبارتی دیگر دستبند Microsoft Band 2 می تواند خواب ایده آل کاربر را به او پیشنهاد کند و همچنین خوابش را اندازه گیری کند. این امر می تواند تا حد زیادی در تنظیم خواب افراد موثر واقع شود. چیزی تا آغاز مراسم رونمایی از این دستبند، دو اسمارت فون لومیا و سایر محصولات مایکروسافت نمانده است.

همه ی ما می دانیم که قبل از این تاریخ اطلاعات تکمیلی حول این محصولات به بیرون درز خواهد کرد. پس اخبار داغ این روز ها را در موبایل مگ پیگیری کنید. منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع Microsoft insider.es Windows Central PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • قیمت لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال به طور دقیق تعیین شد+لیست قیمت
  • تصاویر رندر گوشی مایکروسافت لومیا ۵۵۰ به بیرون درز کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + یک = 6