تنظیم میزان دسترسی کاربر دوم گوشی شما با kid’s corner [ویندوزفون]

دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

با رشد فناوری، محبوبیت گوشی ها نزد مردم به طور فوق العاده ای افزایش یافته است و این امر به جایی رسیده است که کودکان نیز وارد این اپیدمی شده اند. بدون شک بچه هایی را دیده اید که در حال کار گذران وقت با گوشی پدر و مادر خود هستند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

کار کردن با گوشی برای یک کودک در مدت کم می تواند باعث رشد مغزی سریع تر او شود اما فعالیت بیش از حد می تواند باعث صدمات زیادی شود. یکی از دلایلی که کودکان را به سمت گوشی ها می کشاند بازی است. بسیاری از پدر و مادر ها در کنار این که می خواهند کودکشان با گوشی کار کند اما تمایل دارند میزان اختیارات او را تعیین کنند. شاید در گوشی نرم افزاری باشد که مناسب سن کودک نیست.

اپلیکیشن kid’s corner می تواند راه حل این والدین باشد. در ذیل مرحله به مرحله نحوه ی فعال کردن و تعیین میزان اختیارات کودک و یا هر کاربر دومی بر گوشی را توضیح خواهیم داد.

مرحله ی اول

در مرحله ی نخست ابتدا باید به بخش تنظمیمات یا همان Setting رفته و بخش kid’s corner را بیابید. اگر می خواهید سریع تر این بخش را پیدا کنید بهتر است روی علامت ذره بینی که در زیر صفحه ی Setting قرار دارد کلیک کرده و کلمه ی kid’s corner رل بنویسید. حال می بینید که این بخش پیش روی شماست. روی آن کلیک کنید.

مرحله ی دوم

پس از این که روی قسمت kid’s corner کلیک کردید وارد صفحه ی جدیدی می شوید. در این صفحه یک گزینه وجود دارد که باید آن را روشن (On) کنید و از حالت خاموش (Off) در بیاورید. پس از این که این بخش را فعال کردید سپس چند قسمت به نام های Games ، Apps ، Videos و Musics دیده می شود که دسترسی کاربر دوم که همان کودک باشد را تعیین می کند. به عنوان مثال اگر می خواهید بازی Gameloft Hub را برای کودکتان در دسترس قرار دهید باید به بخش Games رفته و  Gameloft Hub را تیک بزنید. به همین منوال می توانید موسیقی ها، ویدئو ها، اپلیکیشن ها و بازی های دیگر را نیز قابل دسترسی کنید. پس از این که موارد قابل دسترسی برای کودکتان را انتخاب کردید روی تیک زیر صفحه نمایش کلیک کنید.

مرحله ی سوم

پس از این که روی تیک کلیک کردید وارد صفحه ی اصلی kid’s corner خواهید شد. حال کار شما به اتمام رسیده است. کافی است یک بار گوشی را قفل کنید و دوباره باز کنید. سپس صفحه را به سمت چپ بکشید. همان طوری که در تصویر می بینید، صفحه ی جدیدی با عنوان kid’s corner ایجاد شده است. آن را باز کنید. در تصویر بالا می بینید که موارد تایید شده توسط شما در منوی آن مشاهده می شود.

منتظر مقاله های آموزشی بعدی موبایل مگ باشید.

منبع موبایل مگ

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه ی تغییر رنگ کاشی ها و تصویر زمینۀ استارت ویندوزفون
  • آموزش باز کردن گوشی ویندوزفونی با دو کلیک
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    4 + شش =