تصاویری منتسب به وان پلاس مینی منتشر شدند

دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

در اوایل ماه اوت، بنیاندگذار کمپانی وان پلاس، آقای کارل پی (Carl Pei)، به نشریه USA Today گفته بود که این شرکت در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند جدید می باشد و قصد دارد تا قبل از پایان سال جاری آن را عرضه کند. آقای پی هیچ اطلاعاتی در خصوص نحوه قیمت گذاری این گوشی هوشمند جدید ارائه نداده و تنها به ذکر این نکته بسنده کرده بود که محصول جدید این شرکت از لحاظ سخت افزاری شاید قدرتمند تر از وان پلاس ۲ باشد و شاید هم نباشد! در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تصاویری منتسب به وان پلاس مینی منتشر شدند

پیش از این شایعاتی در خصوص احتمال عرضه یک مدل قدرتمند تر از وان پلاس ۲ منتشر شده بود و گمانه زنی هایی نیز در رابطه با ارائه مدل مینی برای این گوشی هوشمند مطرح شده بود. اما اخیرا دو تصویر جدید منتشر شده است که به نظر می رسد بیشتر به مدل مینی وان پلاس ۲ شباهت دارد.

این تصاویر جدید که توسط وب سایت چینی Mobile-dad منتشر شده اند، تصاویری رندر شده از گوشی هوشمندی هستند که از برخی جهات کاملا آشنا به نظر می رسد و از برخی جهات نامتعارف می باشد. در یکی از تصاویر، نمایی از جلوی بدنه این گوشی که به عنوان وان پلاس مینی معرفی شده، به تصویر کشیده شده است و همان ظاهر آشنای محصولات وان پلاس در آن به چشم می خورد. اما نکته عجیب در تصویر دوم می باشد، جایی که پشت بدنه دستگاه مشاهده می شود. در پشت بدنه این گوشی یک قسمت دایره ای شکل مانند سنسور تشخیص اثر انگشت Touch ID اپل دیده می شود و در بالای آن نیز دو لنز دوربین به همراه دو فلش LED به چشم می خورد. در قسمت پایینی بدنه نیز علاوه بر پورت میکرو USB، سوراخ هایی دیده می شود که به احتمال فراوان مربوط به بلندگو و میکروفون می باشند. با توجه به این تصاویر به نظر می رسد، میزان انحنای لبه ها و گوشه ها در این گوشی نسبت به سایر محصولات وان پلاس بیشتر شده و ضخامت آن نیز به طور چشمگیری کاهش یافته است.

تصاویری منتسب به وان پلاس مینی منتشر شدند

منبعی که این تصاویر را منتشر نموده، هیچ اطلاعات دیگری درباره این گوشی هوشمند ارائه نکرده، اما پیش از این اخباری شنیده بودیم که این محصول قیمتی بسیار پایین و در حدود ۲۴۹ دلار خواهد داشت. البته هیچ یک از این اطلاعات تا کنون به صورت رسمی از سوی وان پلاس تایید نشده اند و برای کسب اطلاعات موثق تر باید کماکان صبر کنیم.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • استفاده از چیپ پردازشی اسنپدراگون ۸۰۱ در وان پلاس X
  • مقایسه گوشی های وان پلاس ۲ و موتو ایکس پلی
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    3 × = نُه