لیست محصولات HTC که از اندروید پی پشتیبانی خواهند کرد

دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۹:۱۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کمپانی HTC اعلام کرده است که با عرضه سرویس پرداختی جدید گوگل با نام اندروید پی (Android Pay) در اواخر ماه جاری، همه پرچمدارهای سه سال اخیر این شرکت خواهند توانست از این سرویس استفاده کنند. طبق اعلام HTC علاوه بر گوشی های هوشمند رده بالای One M8 ،One M7 و One M9، گوشی های رده متوسطی مانند Desire EYE و Desire 626 و همچنین Desire 601 و Desire 816 نیز از این سرویس پرداختی پشتیبانی خواهند کرد. در کنار این گوشی های هوشمند، گفته شده است که محصولات رده بالای دیگری مانند One E8 و One Max به همراه تبلت نکسوس ۹ نیز قادر به پشتیبانی از اندروید پی خواهند بود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

لیست محصولات HTC که از اندروید پی پشتیبانی خواهند کرد

سرویس پرداختی اندروید پی که در واقع ادامه ای بر سرویس گوگل والت (Google Wallet) می باشد، برای رقابت با سرویس مشابه اپل پی وارد بازار خواهد شد که پیش از این در رویداد رونمایی از آیفون ۶ توسط اپل معرفی شده بود. گوگل این سرویس جدید خود را در کنفرانس توسعه دهندگان خود با نام Google I/O در اوایل سال جاری در شهر سان فرانسیسکو معرفی نمود. انتظار می رود گوگل سرویس اندروید پی را هفته آینده و در کنار نسل هفتم گوشی های هوشمند نکسوس که توسط کمپانی کره ای ال جی ساخته می شود، رونمایی کند.

لیست محصولات HTC که از اندروید پی پشتیبانی خواهند کرد

لیست محصولات HTC که از اندروید پی پشتیبانی خواهند کرد.

 شرکت های مختلفی اعم از تولید کنندگان گوشی ها و تبلت های هوشمند، شرکت های فن آوری، ارائه دهندگان خدمات نرم افزاری و موسسات مالی، معتقدند که سرویس پرداخت موبایلی بزرگ ترین تحول بعدی در این صنعت به شمار می آید و همه این شرکت ها در تلاشند تا هر چه سریعتر سهمی از بازار این سرویس ها را به خود اختصاص دهند. هفته گذشته بانک مشهور بریتانیایی برکلیز (Barclays) سرویس پرداختی بدون تماس از طریق اپلیکیشن موبایلی خود را معرفی کرد که قرار است تکمیل کننده سرویس bPay این شرکت باشد. کمپانی کره ای مشهور سامسونگ نیز با سرویس پرداختی اختصاصی خود با نام سامسونگ پی وارد رقابت خواهد شد. بزرگترین شرکت اینترنتی چین به نام علی بابا (Alibaba) نیز در حال حاضر سرویس پرداختی خود با نام Alipay را در اختیار دارد.

لیست محصولات HTC که از اندروید پی پشتیبانی خواهند کرد

در مورد این مسئله که آیا سرویس های پرداخت موبایلی به محبوبیتی که پیش بینی می شود دست خواهند یافت یا نه، نمی توان به طور قطع اظهار نظر کرد. اما با این وجود سرویس اندروید پی با پشتیبانی از ۷۰۰,۰۰۰ مرکز خرید تنها در کشور آمریکا، یکی از سرویس های بزرگ در این عرصه خواهد بود. همچنین گفته می شود که گوگل با چندین موسسه مالی مطرح نیز همکاری نموده و سعی خواهد کرد تا سرویس اندروید پی بسیار موفق تر از گوگل والت ظاهر شود.

منبع androidheadlines

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مقایسه گوشی های هوشمند LG G4 و نکسوس ۵X ال جی
  • گوگل:اندروید آبنبات چوبی هم اکنون برروی ۲۳٫۵ درصد از دیوایس ها نصب شده است
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    6 + = یازده