هواوی با گوشی هوشمند مجهز به قلم سامسونگ را به چالش می کشد

سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

هواوی با گوشی هوشمند مجهز به قلم سامسونگ را به چالش می کشد

 

همانطور که می دانید سری دستگاه های گلکسی نوت یکی از بهترین ارائه دهندگان گوشی هوشمند با تکنولوژی قلم است. اما در حال حاضر به نظر می رسد که قرار است این شرکت کره ای رقابت های سخت و جدیدی را آغاز کند. شرکت هواوی می خواهید با ساخت یک فبلت خارق العاده مجهز به تکنولوژی قلم سری گلکسی نوت سامسونگ را به چالش بکشد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

با توجه به گزارش های جدید منتشر شده این شرکت تکنولوزی قصد دارد تا یک گوشی هوشمند جدید را با قلم استایلوس در سال آینده عرضه کند. همچنین این شرکت ملاقات و مذکراتی را با Wacom داشته است که در حال حاضر قلم های شرکت سامسونگ را تامین می کند، اما متاسفانه هنوز به توافقی نرسده اند و قرار است مانور بیش تری روی قیمت داشته باشند. با این حال هواوی می تواند منابع دیگری را برای همکاری پیدا می کند اما Wacom همچنان بهترین گزینه است.

همانطور که می دانید رقابلت با سامسونگ آسان نخواهد بود و شرکت سامسونگ با ارائه قلم های S Pen در دستگاه های گلکسی نوت ویژگی های جدیدی را به ارمغان می آورد. در آخرین فبلت سامسونگ که هم اکنون بهترین قبلت سال جاری است به جز بهبود دادن قلم S Pen ویژگی های نرم افزاری فوق العاده ای نیز به ارمغان آورده شده بود. با این جال منتظر ارائه ویژگی های وخشتناک هواوی در سال آینده خواهیم بود.

 

منبع technobuffalo
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • پردازند Exynos 8890 در ماه دسامبر برای گلکسی اس ۷ به تولید انبوه می رسد
 • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
 • 2 دیدگاه

  1. گودرز باقروند
   0 4

   لعنت خدا بر ابزار های شیطانی مانند موبایل

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  8 × نُه =