تایید نام اچ تی سی وان A9 توسط Exif data

چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ ۷:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

ساعاتی پیش Exif Data نام اسمارت فون اچ تی سی وان A9 را تایید کرد و اذعان داشت که به گفته ی مدیرعامل این کمپانی، اچ تی سی وان A9 قهرمان کمپانی خود خواهد بود. در ادامه با مشخصات جدید و تکمیلی از این محصول همراه موبایل مگ باشید.

تقریباً بیش از یک ماه پیش بود که نخستین شایعات پیشرامون این محصول در فضای مجازی منتشر شد و به طور قارچ گونه ای در تمامی وب سایت ها مشاهده شد. در آن ابتدای کار نام پرچم دار بعدی کمپانی اچ تی سی را اچ تی سی A9 می نامیدند اما همین چند هفته پیش بود که یکی از منابع موثق نام این محصول را اچ تی سی وان A9 خواند و بقیه ی منابع افشا کننده از قبیل eveleaks@ نیز به دنبال آن تایید کردند.

البته اوان بلاس (Evan Blass) که بیشتر با نام @eveleaks معروف است تاکید می کند اچ تی سی وان A9 یک محصول میان رده به شمار می آید اما منابع موثق دیگر این چنین عقیده ای ندارند. ان طوری که مدیرعامل اچ تی سی روی وان A9 حساب کرده است نمی تواند یک محصول میان رده باشد؛ یک محصول میان رده نمی تواند قهرمان کمپانی خود باشد.

تایید نام اچ تی سی وان A9 توسط Exif data

بسیاری از منابع موثق پردازنده ی به کار رفته در اسمارت فون اچ تی سی وان A9 را یک پردازنده ی ۱۰ هسته ای مدیاتک Helio X20 می دانند. برخی می گویند که در قاب پشتی این محصول یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی قرار دارد و برخی دیگر به یک دوربین ۲۱ مگاپیکسلی اشاره می کنند اما نکته ای که بین آن دو مشترک است قابلیت تثبیت اپتیکی تصاویر (OIS یا همان Optical Images stabilization) است.  دیافراگم دوربین اچ تی سی وان A9 برابر با f/2.0 می باشد. این به آن معناست که محصول یاد شده در نور کم هم می تواند تصویر برداری خوبی داشته باشد.

گفته شده است که ماه آینده در خلال مراسمی که توسط اچ تی سی برگزار می شود، قرار است اسمارت فون نام برده شده رونمایی شود.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آیا اچ تی سی وان A9 ناجی اچ تی سی خواهد بود؟
  • آیا محصولات جدید HTC می توانند اوضاع این شرکت را بهبود دهند؟
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    یک × = 8