آموزش آی او اس ۹ : نمایش نوتیفیکیشن ها به صورت گروهی

چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۷:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

با ارائه آی او اس ۹ ، یک روش جدید برای نمایش نوتیفیکیشن ها ارائه شد. نام حالت جدید، نمایش نوتیفیکیشن ها به صورت گروهی است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید تا چگونگی انجام این کار را به شما آموزش دهیم.

آموزش آی او اس 9 : نمایش نوتیفیکیشن ها به صورت گروهی

از ابتدای شروع به کار نوتیفیکیشن، این موارد معمولا بر اساس زمان و و اپلیکیشن ها مرتب می شد. حتی اگر شما آنها را بر اساس زمان مرتب کنید، باز هم نمی توانید آنها را در یک گروه مشخص و مرتب شده داشته باشید.

در آی او اس ۹ مانند قبل، این روند ادامه خواهد داشت. با این تفاوت که یک گزینه جدید با نام Group By App اضافه شده است. با فعال کردن این گزینه، می توانید نوتیفیکیشن های خود را مانند عغکس سمت راست تصویر بالا، در زیر گروه اپلیکیشن ها و به ترتیب زمان دریافت مشاهده نمایید.

برای انجام این کار، باید به قسمت Settings > Notifications > Sort Order رفته و گزینه Recent را انتخاب نمایید. سپس منوی قبل یعنی Notifications باز گشته و Group By App را در حالت فعال تنظیم نمایید. اما اگر حالت نوتیفیکیشن ها را روی Manual قرار دهید، از لیستی که در پایین آن ظاهر می شود، می توانید اولویت های خود را برای نمایش مشخص نمایید. به عنوان مثال اگر Messages را در بالاترین قسمت قرار دهید، نوتیفیکیشن های مربوط به پیامک ها همواره و بدون توجه به زمان دریافت آنها، در بالاترین قسمت قرار می گیرند. حتی اگر نوتیفیکیشن های دیگر نرم افزارها در بازه زمانی زودتری نسبت به آنها دریافت شده باشند. روند انجام این کار را در تصویر زیر می توانید مشاهده نمایید.

آموزش آی او اس 9 : نمایش نوتیفیکیشن ها به صورت گروهی

منبع Apple Insider
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


7 + پنج =