سامسونگ و اپل در حال تحقیق برروی استفاده از دو دوربین در موبایل

جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۲۲
به این نوشته امتیاز دهید : 2

سامسونگ و اپل در حال تحقیق برروی استفاده از دو دوربین در موبایل

به نظر می رسد نوآوری در عرصه ی تلفن های هوشمند تمامی ندارد و کمپانی های تلفن همراه هرروز به دنبال ایده ای جدید و خلاقانه برای توسعه  گوشی های خود هستند. دو کمپانی سامسونگ و اپل نیز از این قاعده مستثنا نیستند. این دو کمپانی در حال حاضر همزمان در حال تحقیق بر روی استفاده از دو دوربین اصلی در تلفن های هوشمند خود هستند. ماجرا از چه قرار است؟

دوربین های گوشی های هوشمند امروزی به نهایت پیشرفت خود رسیده اند از لنزهای ۱۶ تا ۲۰ مگاپیکسلی گرفته تا استفاده از فناوری هایی همچون لرزش گیر ، تفکیک نور،تشخیص چهره و… به همین دلیل کمپانی سامسونگ و اپل در فکر تجربه ی دو دوربین با قابلیت های جدیدتر و کامل تر در گوشی های هوشمند خود هستند.
سامسونگ و اپل در حال تحقیق برروی استفاده از دو دوربین در موبایل

در حال حاضر به طور دقیق مشخص نیست که سامسونگ و اپل چه نقشه ای برای استفاده از این ایده در محصولات آینده خود دارند و در کدام گوشی های خود می خواهند از این فناوری بهره بگیرند اما مشخص است که این دو کمپانی به فکر تجربه ی ایده های جدید در عرصه ی تولید تلفن های هوشمند هستند .گفتنی است استفاده از دو دوربین در تلفن های هوشمند کار جدیدی نیست پیش از این دو کمپانی هواوی و اچ‌تی‌سی این ایده را در گوشی هایشان پیاده سازی کرده اند اما باید دید سامسونگ و اپل چه خلاقیت تازه ای در این عرصه رونمایی می کنند.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل در حال کار بر روی گوشی ۴ اینچی آیفون ۷c می باشد
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 2 = هشت