ارائه بروزرسانی اندروید ۶٫۰ مارشمالو در تاریخ ۵ اکتبر

جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

گوگل روز شنبه گذشته اعلام کرد که رویداد بزرگ خود را در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) برگزار خواهد کرد. پیش بینی می شود در این روز شاهد رونمایی رسمی از گوشی های هوشمند نکسوس جدید این شرکت که توسط ال جی و هوآوی ساخته شده اند و به ترتیب نکسوس ۵X و نکسوس ۶P نام دارند، باشیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ارائه بروزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو در تاریخ 5 اکتبر

 همانطور که احتمالا اطلاع دارید، گوشی های نکسوس ۵X و نکسوس ۶P اولین گوشی های هوشمند مجهز به اندروید ۶٫۰ مارشمالو خواهند بود. اما آیا این نسخه جدید از سیستم عامل اندروید در تاریخ مذکور برای گوشی های قدیمی تر نیز در دسترس قرار خواهد گرفت؟ هنوز در این باره اطمینانی وجود ندارد ولی با توجه به مطلبی که اخیرا یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی کانادا به نام Bell اعلام کرده است، گوشی های قدیمی تر نکسوس ۵ و نکسوس ۶ در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) به اندروید ۶٫۰ بروزرسانی خواهند شد، که البته گفته شده احتمال تغییر این تاریخ نیز وجود دارد.

ارائه بروزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو در تاریخ 5 اکتبر

لازم به یادآوری نیست که گوشی های نکسوس ۵ و نکسوس ۶، اولین گوشی های هوشمندی خواهند بود که بروزرسانی اندروید ۶٫۰ مارشمالو را دریافت خواهند کرد (همیشه گوشی های نکسوس زودتر از بقیه بروزرسانی اندروید جدید را دریافت کرده اند). البته تاریخ ۵ اکتبر به احتمال زیاد مختص خود کشور کانادا می باشد و ممکن است در سایر نقاط مانند آمریکا، این بروزرسانی حتی زودتر از این تاریخ نیز ارائه شود. به هر حال، به نظر می رسد مدت کمی بعد از برگزاری رویداد گوگل، شاهد ارائه بروزرسانی اندروید ۶٫۰ نیز خواهیم بود.

جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید با نام اندروید ۶٫۰ مارشمالو در حال حاضر تنها در قالب نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان در دسترس قرار گرفته است و در آن تغییرات و بهبودهای زیادی مانند اضافه شدن سرویس پرداختی جدید اندروید پی (Android Pay)، سرویس بهبودیافته Google Now، پشتیبانی استانداردتر از قابلیت تشخیص اثر انگشت، حالت صرفه جویی جدید با نام doze و … به چشم می خورد.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل اپلیکیشن Move to iOS را برای اندروید عرضه کرد
  • کشف چهار حفره امنیتی جدید در سیستم عامل اندروید
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    3 + هفت =