تست خمیدگی اپل آیفون ۶ اس پلاس [تماشا کنید]

شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

همین سال پیش بود که اسمارت فون آیفون ۶ پلاس در جیب بسیاری از کاربران خم می شد. این اخبار باعث حواشی زیادی شده بود. کمپانی اپل پس از این رسفایی اقدام به استفاده از آلیاژ آلومینیوم قوی تری در ساخت آیفون ۶ اس پلاس و آیفون ۶ اس کرد. در ادامه ویدئوی تست خمیدگی اسمارت فون آیفون ۶ اس پلاس را تماشا کنید. در ادامه با موبایل مگ هعمراه باشید.

تست خمیدگی اپل آیفون 6 اس پلاس [تماشا کنید]

حدوداً یک ماه پیش بود که ویدئویی از تست خمیدگی اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس را در موبایل مگ قرار دادیم. همان طوری که ذکر شد، خم شدن آیفون ۶ پلاس در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ یکی از داغ ترین بحث های دنیای فناوری بوده است. هم اکنون اپل با این ویدئو می تواند تا حدی از آن رسفایی خارج شود و کمی به اعتبار خود بیفزاید. البته هنوز هم قاب این محصول آن چنان که اپل ادعا می کرد مقاوم نیست. اپل ادعا می کرد که جنس بدنه ی دو اسمارت فون آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس از نوع آلیاژ آلومینیوم سری ۷۰۰۰ است که با منیزیم، روی و مس نیز ترکیب شده است. این آلیاژ در ساخت هواپیما ها و ابزار های فضایی کاربرد دارد. اگر این آلیاژ در بدنه ی اپل آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس استفاده می شد هیچ چیزی نمی توانست به راحتی آن را خم کند. به نظر می رسد که اپل فقط یک ادعای تبلیغاتی کرده است و آلومینیوم ۷۰۰۰ را در ساخت دو محصول یاد شده به کار نبرده است.

ویدئوی زیر نشان می دهد که آیا کمپانی اپل در ساخت بدنه ی آیفون ۶ اس پلاس موفق بوده است یا خیر؟ اگر یکی از هواداران اپل هستید پیشنهاد می کنم که این ویدئو را حتماً تماشا کنید.

 

منتظر ویدئوی های بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آیفون ۶ اس پلاس در مقابل ال جی جی ۴
  • برترین گوشی های هوشمند با قابلیت ضبط ویدیوی ۴K
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    چهار × = 28