گلکسی اس ۷ دو ماه زودتر از برنامه معرفی می شود

جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

گلکسی اس 7 دو ماه زودتر از برنامه معرفی می شود

 

همانطر که می دانید شرکت سامسونگ در سال جاری فعالیت خوبی را داشته است و پس از در دست گرفتن بازار گوشی های هوشمند با عرضه گلکسی اس ۶ و کلکسی اس ۶ اج به فکر ساختن نسخه به روز شده این دستگاه ها بود و گلسی اس ۶ اج پلاس را در کنار گلکسی نوت ۵ روانه بازار کرد. اکنون مدتی است که شایعاتی درباره پرچم دار آینده این شرکت یعنی گلکسی اس ۷ منتشر شده است و با توجه به خبرهای جدید منتشر شده قرار است که زودتر از تاریخ موعود معرفی شود.

سامسونگ معمولا گوشی های هوشمند سری اس را در کنگره جهانی موبایل در ماه های فوریه و مارس معرفی می کند و در واقع گلکسی اس ۷ در اوایل ماه فوریه برابر با دی ماه سال جاری معرفی می کند.

در نگاه کلی باید اعلام کنم که سامسونگ در دستگاه های جدی خود علاوه بر سخت افزارهای فوق العاد فدرتمند ویژگی های وسوسه کننده ای را هم به ارمغان آورده بود و حال با گلکسی اس ۷ باید راه درازی را در پیش داشته باشد.

انتظار می رود گه دو نسخه از گلکسی اس ۷ نیز وجود داشته باشد و همانطور که می دانید ممکن است که نسخه اج دستگاه فوق وجود داشته باشد اما جدا از این ها وقت این رسیده که سامسونگ تغییراتی را در نام دستگاه های حود بدهد و علاوه بر صفحه نمایش خمیده ویژگی قراتر از آن را ارائه دهد. حال باید منتظر تاریخ اعلام شده باشیم تا پرده از واقعیت ها برداشته شود.

 

منبع technobuffalo
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • پردازند Exynos 8890 در ماه دسامبر برای گلکسی اس ۷ به تولید انبوه می رسد
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    9 × = نُه