طرح جدیدی از سامسونگ : تبلت های تاشونده

جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۵۳
به این نوشته امتیاز دهید : 2

طرح جدیدی از سامسونگ : تبلت های تاشونده

سامسونگ طرح اولیه یا پتنت جدیدی را ارائه کرده است که در صورت عملی شدن می تواند انقلاب بزرگی در عرصه ی تبلت ها به وجود آورد. سامسونگ در سال های اخیر نشان داده که علاقه ی بسیار زیادی به نمایشگرهای انعطاف پذیر دارد و در این عرصه سرمایه گذاری های بسیاری را انجام داده است به تازگی نیز این شرکت کره ای طرح اولیه ی تبلتی را ارائه کرده است که تا می شود. تبلت تاشدنی ایده ی جدیدی نیست اما ایده ی ارائه شده توسط سامسونگ با ایده های قبلی تفاوت دارد . سامسونگ طرح یک نمایشگر یکپارچه و بزرگ با قابلیت تا شدن را ارائه کرده است. اداره ثبت اختراع کره جنوبی اعلام کرده که سامسونگ در اواخر سال ۲۰۱۳ پتنت (طرح) تبلتی را ثبت کرده که می توان آن را از سه ناحیه تا کرد به گونه‌ای که پس از خم شدن از قسمت میانی، به اندازه ی یک گوشی هوشمند شود.

طرح جدیدی از سامسونگ : تبلت های تاشونده

برخی منابع اعلام کرده اند که سامسونگ علاوه بر ارائه ی طرح تبلت تاشونده یک نمونه از این طرح را نیز ساخته است و در حال تجزیه و تحلیل این طرح برای تولید و عرضه در بازار است.باید منتظر ماند و دید که آیا سامسونگ به ایجاد تحولی عظیم در عرصه ی تبلت ها می اندیشد یا نه؟
طرح جدیدی از سامسونگ : تبلت های تاشونده

منبع ubergizmo
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • ویدئوی تبلیغاتی تبلت گلکسی تب S2
 • آموزش استفاده از تبلت به عنوان لپ تاپ؛ ابزار و راهکارها
 • 1 دیدگاه

  1. […] محصولات ال جی استفاده نماید. پیشتر در اخبار موبایل مگ، تولید صفحه نمایش های تاشونده توسط سامسونگ را به سمع و نظر شما عزیزان […]

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  + شش = 9