انتشار سیستم عامل بلک بری ۱۰٫۳٫۳ در اسفندماه

شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ۲۳:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 1

همان طور که پیش از این در موبایل مگ اشاره کردیم بلک بری قرار است گوشی هوشمند آینده خود با نام بلک بری priv را تحت سیستم عامل اندروید منتشر کند. مدیرعامل بلک بری اعلام کرده است که این گوشی هوشمند علاوه بر پشتیبانی از اندروید از سیستم عامل اختصاصی بلک بریOS ورژن ۱۰ نیز پشتیبانی می کند . در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

مدیرعامل بلک بری وعده داده است که نسخه جدید بلک بری ۱۰ یعنی بلک بری ۱۰٫۳٫۳ را به زودی در ماه مارس یعنی اسفندماه منتشر خواهد کرد.

به گفته مدیرعامل بلک بری آقای جان چن این کمپانی برنامه ای برای انتشار ورژن جدید بلک بری OS ندارد و فقط نسخه ۱۰ این سیستم عامل را به روز خواهد کرد.

انتشار سیستم عامل بلک بری 10.3.3 در اسفندماه

بلک بری در تابستان گذشته آپدیت جدید از ورژن ۱۰ خود با نام ۱۰٫۳٫۲ منتشر کرد، در این نسخه از بلک بری کاربران می توانستند خرید اینترنتی انجام دهند.

همان طور که می دانید بلک بری یکی از معروف ترین کمپانی های تولید کننده گجت های هوشمند است که به امنیت بالای گجت های خود معروف است کاربران با در دست داشتن تلفن های هوشمند این کمپانی احساس امنیت و اطمینان خاطر خاصی را تجربه می کنند . حال باید دید که این کمپانی در گوشی های هوشمند آینده خود نیز همین رویه را دنبال می کند یا خیر؟

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • چرا بلک بری نسخه نقره ای پاسپورت را ارائه کرد؟
  • درز تصاویر بلک بری Venice
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    هشت × 8 =