ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۲۰:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

خیل عظیمی از کاربران ایرانی اپراتور ایرانسل را انتخاب کرده و از آن استفاده می کنند. رشد جامعه کاربری ایرانسل با ارائه سیم کارت های اعتباری ارزان برای اولین بار آغاز شد و این روز ها نیز کاربران، این اپراتور را به دلیل ارائه خدمات اینترنتی نسل سوم و نسل چهارم (برای اولین بار در ایران) ترجیح می دهند.  اپراتور ها جهت رقابت با یکدیگر سعی می کنند طرح و خدمات متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار دهند؛ در این زمینه اپراتور ایرانسل فعالیت قابل توجهی داشته و بیشتر کاربران نیز از بیشتر این خدمات بی خبر هستند و همچنین اخبار پیرامون این اپراتور را نیز دنبال نمی کنند.

خدمات و بخش های مختلف ایرانسل آنقدر گسترده هستند که از بر کردن کد ها و موارد خاص تقریبا غیر ممکن است. از این رو در اختیار داشتن ابزاری جهت مدیریت حساب ایرانسلی خود و همچنین اطلاع از تمامی طرح های این اپراتور می تواند برای کاربران مفید باشد. چندی پیش به بررسی اپلیکیشن ایرانسلی ها پرداختیم که به صورت غیر رسمی و توسط توسعه دهندگان ایرانی در کافه بازار قرار گرفته بود.

در بررسی امروز می خواهیم گذری داشته باشیم بر امکانات و ویژگی های اپلیکیشن ایرانسل من که به صورت رسمی توسط شرکت ایرانسل طراحی و در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است. با موبایل مگ همراه باشید.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

رابط کاربری این برنامه در نوع خود منحصر به فرد و دل نشین است و گشت و گذار در آن حس خوبی را به کاربران منتقل می سازد. جهت استفاده از این برنامه نیاز به یک رمز عبور (e-Care) دارید که باید حتما قبل از شروع کار دریافت کنید. جهت دریافت رمز عبور، مطابق تصاویر زیر گزینه دریافت را انتخاب کرده و پس از وارد کردن شماره تلفن همراه خود، ثبت را بزنید تا در نهایت رمز عبور را تحویل بگیرید. حالا با وارد کردن شماره تلفن و رمز خود می توانید وارد برنامه شوید.

توجه داشته باشید که امکان تغییر رمز عبور در محیط برنامه فراهم است…

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

پس از ورود به حساب خود، منویی مطابق تصویر سمت راست را مشاهده خواهید کرد. در نوار بالا شماره تلفن همراه به همراه دو آیکون دیگر گنجانده شده اند. در ادامه یک باکس اختصاصی حاوی طرح های کاربر قرار می گیرد که با زدن گزینه فلش کامل باز می شود. موجودی حساب کاربران سیم کارت های اعتباری، با اندازه بزرگ در وسط صفحه قابل رویت است.

در بخش مکالمه، آمار مصرف شده، خرید، انقضا و باقی مانده را به صورت کامل مشاهده می کنید. توجه داشته باشید که مقدار های مصرف شده و باقی مانده شامل اینترنت همراه می شوند و به مگابایت ثبت شده اند. در ادامه گزینه های شارژ مجدد، خرید بسته افزایشی، اطلاعات حساب، اطلاعات پرونده، حساب چند کاربره و طرح های تشویقی قرار گرفته اند.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

بخش خرید بسته های افزایشی یکی از محبوب ترین بخش های برنامه به حساب می آید و شامل تمامی بسته های اینترنتی، ترکیبی و افزایشی می شود. بسته های اینترنت در این بخش به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و… تفکیک شده اند. در بالای صفحه نیز دو گزینه بسته ترکیبی من و خرید بسته افزایشی هدیه قرار دارند.

جهت دریافت بسته افزایشی هدیه باید شماره همراه مربوطه را وارد نمایید و وجود بسته های هدیه برای آن را جست و جو کنید؛ در بررسی ما با این که سیم کارت وارد شده استفاده قابل توجهی از اینترنت همراه داشت، هیچ بسته هدیه ای پیشنهاد نشد!

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

در لیست بسته های اینترنت یا مکالمه، جزئیات کاملی نظیر میزان مکالمه، پیامک و حجم اینترنت به همراه تاریخ انقضا و ساعت خاص ثبت شده اند و با انتخاب هر یک از آن ها پیغام تمایل به فعالسازی به نمایش در می آید. در صورت تمایل گزینه فعال سازی را انتخاب کنید.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

دو بخش اطلاعات پرونده و اطلاعات حساب شامل جزئیات پرونده صاحب سیم کارت می شود؛ ایمیل، نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، زبان سیستم، نوع حساب (اعتباری یا دائمی)، نوع پرونده و وضعیت حساب. توجه داشته باشید که امکان تغییر این اطلاعات از بخش های مذکور وجود ندارد و صرفا می توان اطلاعات را مشاهده کرد.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

دو بخش دیگر برنامه، طرح های تشویقی و حساب چند کاربره هستند که مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند و امکان دریافت بسته های شگفت انگیز ایرانسل را فراهم می آورند. در بخش طرح های تشویقی اطلاعات کاملی از بسته ها نمایش داده می شود و در صورت تمایل می توانید آن ها را فعال سازی کنید. در بخش حساب چند کاربره نیز می توانید حساب جدیدی را به عنوان سرشاخه (کاربر اصلی) ایجاد کنید.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

منوی کشویی سمت راست برنامه حاوی بخش های مختلفی نظیر اطلاعات پرونده، اطلاعات حساب، شارژ مجدد، بسته های افزایشی، تاریخچه، بانکداری همراه، فهرست طلایی و طرح های تشویقی می شود؛ برخی از این موارد در منوی اصلی نیز قرار داشتند. در انتهای بخش نیز امکان مشاهده صفحات رسمی ایرانسل در شبکه هایی نظیر اینستاگرام، لنزور و آپارات وجود دارد.

بخش تاریخچه، همانطور که از نامش پیداست، رکورد کاملی از عملیات های انجام شده توسط سیم کارت را ثبت و در اختیار فرد قرار می دهد. تاریخچه Bolton، تغییر طرح تعرفه، شارژ مجدد، فهرست طلایی، کمپین ها و شارژ از طریق وب سایت ها در این بخش قرار گرفته اند.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

جهت استفاده از خدمات همراه بانک، شماره همراهی که با آن وارد برنامه شده اید باید با شماره فعال گوشی شما یکسان باشد. در نهایت به بخش بانکداری همراه رفته و یکی از سه گزینه بانک سامان، بانک پاسارگارد و یا باجه ایرانسل را انتخاب کرده و مراحل بعد را طی کنید.

فهرست طلایی یکی از خدمات پر مخاطب و محبوب ایرانسل به حساب می آید و به کاربران امکان افزودن مخاطبان مهم خود را به این لیست می دهد؛ بدین ترتیب هزینه ارسال پیام و تماس با این افراد کاهش خواهد یافت. اپلیکیشن ایرانسل من جهت مدیریت فهرست طلایی امکانات مدیریتی خوبی را در اختیار کاربران قرار داده است.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

این سرویس جدید برای نخستین بار توسط ایرانسل در ایران راه اندازی شد و به وسیله آن کاربر می تواند سیم کارت اعتباری خود را تنها در طی چند مرحله و بدون نیاز به حضور در دفتر های خدماتی به حالت دائمی در آورد. بدین منظور باید مراحلی نظیر شارژ کردن سیم کارت تا ۱۰۰ هزار تومان و وارد کردن کد های خاص را طی کنید؛ تمامی مراتب این عملیات در بخش تبدیل به دائمی در اپلیکیشن ایرانسل من توضیح داده شده است.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

نوار کشویی سمت چپ برنامه امکان تغییر زبان برنامه و رمز عبور کاربران را فراهم آورده است. همانطور که گفتیم، امکان تغییر رمزی که در ابتدا ایرانسل به شما داده است، وجود دارد. بدین منظور در این منو گزینه تغییر رمز را انتخاب کرده و فیلد های رمز عبوری قدیمی و جدید را پر نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه ارسال، رمز شما تغییر خواهد کرد.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

در بخش کد های دستوری، موارد مختلف در سه دسته اعتباری، دائمی و وایمکس دسته بندی شده اند؛ جهت مشاهده کد های مربوط به سیم کارت یا وایمکس خود به بخش مورد نظر رفته و تمامی آن ها را در یک منو به صورت کامل و تفکیک شده ملاحظه کنید.

بخش پرسش های متداول در منوی کشویی سمت چپ می تواند پاسخگوی بسیاری از سوالات شما کاربران عزیز باشد. پرسش و پاسخ های این بخش نیز به دو دسته تلفن همراه و وایمکس تفکیک شده اند و پیدا کردن پاسخ کار نسبتا ساده ای به نظر می رسد.

ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه

در مجموع اپلیکیشن ایرانسل من به عنوان یک کلاینت رسمی عملکرد خوبی داشت و در بررسی ما نمره خوبی را به خود اختصاص داد. استفاده از برنامه هایی نظیر ایرانسل من و یا ایرانسلی ها به شدت به کاربران این اپراتور پیشنهاد می شود؛ چرا که این سرویس هر روزه امکانات و طرح های جدیدی را ارائه می دهد که در نوع خود می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. بر خلاف برنامه ایرانسلی ها، کاربران سیستم عامل iOS می توانند کلاینت رسمی این اپراتور را در آیفون و آیپد خود نصب نمایند.

امیدواریم از بررسی ما نهایت بهره را برده باشید. ضمن دانلود برنامه از لینک های انتهای مطلب، سوالات و نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان این مقاله در میان بگذارید.

  • ایرانسل من؛ مدیریت حرفه ای حساب ایرانسل در تلفن همراه
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : ایرانسل
  • سیستم عامل : اندروید و iOS
  • حجم : 2/ 9 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


سه + 2 =