با CardioGraph فقدان حسگر ضربان قلب در تلفن را جبران کنید

دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴ ۲۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کمپانی سامسونگ علاقه زیادی به قرار دادن حسگر ضربان قلب در تلفن های هوشمند خود دارد و اخیرا اکثر تلفن های خود را با این فناوری همراه ساخته است. ضربان قلب با نبض ما در انگشتان تشخیص داده می شود و اکثر ابزار های پزشکی نیز از این روش بهره می برند و بدین ترتیب به کمک ضربان قلب می توانند پیش بینی و هشدار هایی را به کاربر بدهند.

بر خلاف برخی از تلفن های همراه، سایر موارد شامل حسگر ضربان قلب نمی شوند و خیل عظیمی از کاربران به دنبال کشاندن این فناوری به تلفن خود هستند. امروز نیز می خواهیم برنامه ای جهت رفع این مشکل به شما پیشنهاد کنیم.

Cardiograph یک اپلیکیشن سنجش ضربان قلب در تلفن های اندروید و iOS به حساب می آید که قابلیت هایی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. در ادامه امکانات و بخش های مختلف این ابزار کاربردی را زیر ذره بین موبایل مگ می بریم. با ما همراه باشید.

پس از نصب و اجرای برنامه، یک هشدار با مضمون این که این ابزار ، با اینکه دقیق است، یک ابزار واقعی پزشکی نیست که وضعیت فیزیکی شما را ارزیابی کند، نمایش داده می شود. در صفحه بعدی نیز آموزش هایی جهت استفاده از امکانات برنامه ارائه می شوند.

با CardioGraph فقدان حسگر ضربان قلب در تلفن را جبران کنید

جهت استفاده از برنامه کافیست لنز دوربین تلفن خود را با انگشت خود بپوشانید و منتظر ارائه نتایج نهایی باشید. همزمان با قرار گرفتن انگشت بر روی دوربین، میزان ضربان قلب شما با یکای bpm نمایش داده می شود و جهت متوقف سازی باید گزینه Stop را بزنید.

آیکون بیشتر (سه نقطه) در نوار بالای برنامه گزینه هایی نظیر صدا، دوربین (جلو یا عقب)، متوقف سازی خودکار، اپلیکیشن های پیشنهادی و به اشتراک گذاری را در اختیار کاربر قرار می دهد.

همانطور که گفتیم، این برنامه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و مشاهده بنر تبلیغاتی درون برنامه ای در آن امری طبیعی به نظر می رسد.

با CardioGraph فقدان حسگر ضربان قلب در تلفن را جبران کنید

نتایج نهایی تست ما را می توانید در اسکرین شات سمت چپ مشاهده کنید. میزان ضربان قلب به همراه یک نوار در بالا و آیکون هایی نظیر استراحت، نرمش، دویدن و ورزش سنگین در ادامه آمده اند. امکان ذخیره نتایج تست ها نیز وجود دارد و از طریق آیکون Save صورت می پذیرد. کاردیوگراف شامل یک بخش پروفایل می شود که در آن تاریخچه ای از وضعیت بدنی شما – با توجه به نتایج تست ضربان قلب – ذکر می گردد.

با CardioGraph فقدان حسگر ضربان قلب در تلفن را جبران کنید

 

در مجموع اگر از فقدان یک حسگر ضربان قلب در تلفن هوشمند خود ناراضی هستید، Cardiograph می تواند مشکل شما را حل کند و نتایج دقیقی را در بررسی های خود در اختیارتان قرار دهد. این برنامه رایگان بوده و برای دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است.

امیدواریم از بررسی ما نهایت بهره را برده باشید. ضمن دانلود برنامه از لینک های انتهای مطلب، سوالات و نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان این مقاله در میان بگذارید.

  • با CardioGraph فقدان حسگر ضربان قلب در تلفن را جبران کنید
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : Macropinch
  • سیستم عامل : اندروید و iOS
  • حجم : 1 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


× چهار = 16