تقویم هوشمند پرند ، جایگزین مناسب گوگل کلندر

دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۷:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

برای افرادی که رویداد های مهمی در روز های کاری آینده خود دارند، تاریخ و تقویم از اهمیت بالایی برخوردار است. چندی پیش اپلیکیشن Evernote را جهت یادداشت برداری مورد بررسی قرار دادیم. اما امروز می خواهیم یک ابزار دیگر در زمینه یادآوری و برنامه ریزی معرفی کنیم.  تقویم هوشمند پرند یک جایگزین مناسب برای اپلیکیشن گوگل کلندر در سیستم عامل اندروید به حساب می آید. به هر حال در کشور ما تقویم میلادی آنچنان کاربردی نداشته و باید یک جایگزین خوب برای آن پیدا کنیم.

تقویم هوشمند پرند ، جایگزین مناسب گوگل کلندر

تقوم هوشمند پرند به صورت رایگان در فروشگاه کافه بازار قرار گرفته و به دلیل امکانات متنوع و نسبتا کامل، توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است. پس از نصب و اجرای برنامه، آموزش هایی به شما داده می شود که از جمله آن ها می توان به تکان دادن تلفن جهت بازگشت به ماه فعلی و ورق زدن ماه های مختلف اشاره کرد.

تقویم هوشمند پرند ، جایگزین مناسب گوگل کلندر

رابط کاربری برنامه ساده و کاربر پسند طراحی شده است و نحوه جابجایی بین ماه های مختلف نیز با ورق زدن به صورت عمودی صورت می گرد. همچنین با انتخاب هر روز، می توانید تمام رویداد ها و اتفاقات ویژه آن روز را در پایین مشاهده نمایید. مناسبت های مختلف هر روز به صورت نوتیفیکیشن در منو به نمایش در می آید.

تقویم هوشمند پرند ، جایگزین مناسب گوگل کلندر

قابلیت های ویژه پرند

با انتخاب تیک آبی رنگ در هر روز، با منویی مطابق تصویر زیر مواجه می شوید. در دایره کوچک بالا می توانید تصویر خاصی را به روز مربوطه اختصاص دهید. همچنین در کادر مستطیلی پایین امکان نوشتن متن وجود دارد. اما در نوار میان صفحه، چهار آیکون مشاهده می شود که به ترتیب مربوط به تنظیم یاد آور تاریخ، تکرار رویداد در آینده و تنظیم یادآور ساعتی هستند. همچنین به کمک آیکون آخر می توانید ارسال پیامک را جهت یادآوری و شماره تلفن مربوطه تنظیم نمایید. در نهایت تیک نوار بالا را جهت ثبت اطلاعات انتخاب کنید.

تقویم هوشمند پرند ، جایگزین مناسب گوگل کلندر

تقویم پرند همچنین شامل یک نسخه طلایی بوده که امکاناتی از قبیل افزودن رویداد و سالگرد های مختلف را به کاربر می دهد؛ خوشبختانه هر کاربر تا ۱۵ روز می تواند به صورت رایگان از تمامی این امکانات بهره ببرد و در صورت تمایل هزینه نسخه ویژه را پرداخت نماید. خوشبختانه در هیچ کدام یک از دو حالت رایگان و طلایی، رابط کاربری برنامه با بنر های تبلیغاتی همراه نیست. منوی کشویی سمت چپ، تمامی رویداد ها و سالگرد های ماه جاری را به یاد کاربر می آورد.

تقویم هوشمند پرند ، جایگزین مناسب گوگل کلندر

از منوی کشویی سمت راست به بخش هایی نظیر تبدیل تاریخ، اوقات شرعی، مدیریت خاطرات، مدیریت رویداد و در نهایت بخش تنظیمات و راهنما، دسترسی خواهید داشت . در قسمت تبدیل تاریخ می توانید تاریخ مورد نظر را وارد کرده و تبدیل آن به تاریخ شمسی، میلادی و قمری را مشاهده کنید؛ اگر تاریخ تولد خود به ماه و روز قمری را نمی دانید، این بخش به شما در این زمینه کمک می کند.

در بخش تنظیمات امکان اتصال تقویم پرند به تقویم گوگل وجود دارد و همگام سازی صورت می گیرد؛ بدین ترتیب اگر قصد دارید از گوگل کلندر به تقویم هوشمند پرند مهاجرت کنید، تمامی اطلاعات شما در تقویم گوگل به این اپلیکیشن منتقل می شود. همچنین تنظیمات دیگری در این بخش نظیر ویبره و صدا گنجانده شده اند.

تقویم هوشمند پرند ، جایگزین مناسب گوگل کلندر

در مجموع، اگر به دنبال یک تقویم شمسی و فارسی برای تلفن اندرویدی خود هستید، تقویم هوشمند پرند می تواند یکی از انتخاب های اصلی شما باشد. خوشبختانه امکانات برنامه در نسخه رایگان کاملا کاربردی و مناسب است و تنها با پرداخت مبلغی می توانید امکانات ویژه ای را به آن بیافزاید.

امیدواریم از این بررسی نهایت بهره را برده باشید. لطفا نظرات و سوالات خود را با ما و خوانندگان دیگر این مطلب در میان بگذارید. لینک دانلود تقویم پرند در انتهای مطلب قرار گرفته است.

  • تقویم هوشمند پرند ، جایگزین مناسب گوگل کلندر
  • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده : Smart Apps
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 3 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


+ هفت = 16