خاطره بازی با موتوری

یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اگر دلتان یک بازی هیجان انگیز خوش ساخت ایرانی می خواهد که علاوه بر هیجان با تهران دهه شصت خاطره بازی کنید و با این دوران آشنا شوید، بازی «موتوری» باب طبع شماست.  در ادامه با بررسی کامل این بازی خوش ساخت ایرانی با موبایل مگ همراه باشید.

خاطره بازی با موتوری

بازی های موتورسواریِ خارجیِ بسیاری وجود دارند که گرافیک فوق العاده ای دارند، اما شخصیت های اصلی و حال و هوای آن ها خارجی است و با فرهنگ ما مطابقت ندارند. شاید شما هم مثل ما دوست داشته باشید یک بازی ایرانی در همین سبک و سیاق تجربه کنید، با این تفاوت که مسیرها و شخصیت های آن کاملا ایرانی باشند. پس دست به کار شوید بازی «موتوری» که توسط شرکت گلیم گیمز ساخته شده است را از کافه بازار دانلود کنید. در این بازی، شما پای در دنیای دهه شصت تهران می گذارید و با شخصیت ها و لباس های منحصر آن زمان و البته جاده و مسیرهای تهران دهه شصت آشنا می شوید.

خاطره بازی با موتوری

بازی «موتوری» به طور کامل، تهران دهه شصت را بازسازی کرده است تا اگر شما تهران آن زمان را به خاطر دارید، با این بازی، خاطره بازی کنید و اگر هم فقط عکس ها و فیلم هایی از آن دوره دیده اید، با این زمان آشنا شوید.

شما در این بازی باید با موتورتان تا می توانید ویراژ دهید و بدون اینکه آسیب ببینید، مسیرها را طی کرده و سکه (قرون) جمع کنید. در مسیر علاوه بر اینکه باید از بین ماشین ها لایی بکشید، می توانید تک چرخ بزنید، بوق بزنید و حتی آهنگ ضبط صوت موتور خود را تغییر دهید! با طی کردن مسافت بیشتر و جمع کردن سکه، بازی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید موتورهای جدید بخرید و امکانات جدیدی را به موتورتان اضافه کنید.

خاطره بازی با موتوری

 بازی «موتوری» به غیر از اینکه یک بازی در سبک مسابقه ای است، می تواند ساعت ها شما را بخنداند. شما حتما از دیدن چهره شخصیت ها و آهنگ پس زمینه بازی به خنده می افتید. اما جالب ترین قسمت بازی، زمانی است که شما می بازید. موتوری برخلاف بازی های دیگر که برای گیم اُوِر شدن بازیکنان برنامه خاصی ندارند؛ وقتی می بازید، به شما اعلامیه تان را نشان می دهد، اعلامیه ای که در آن متن خنده دار و جالبی نیز نوشته شده است.

خاطره بازی با موتوری

بازی «موتوری» برخلاف بازی های دیگر ایرانی، هم شخصیت مرد دارد و هم زن و شما می توانید برحسب سلیقه تان، یکی از کارکترها را برای خود انتخاب کنید.

قسمت جدیدی که به این بازی به تازگی اضافه شده است، آمبولانس است که پشت سر شما می آید و شما باید مراقب آن باشید.

حالا اگر شما هم دلتان یک بازی ایرانی خوش ساخت، جذاب و پر از شوخی و خنده می خواهد و تلفن هوشمندتان اندرویدی است پس معطل نکنید، «موتوری» را از کافه بازار دانلود کنید و تجربه خود را از این بازی به ما بگویید.

  • خاطره بازی با موتوری
  • قیمت : رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده : گلیم گیمز
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : ۳۳٫۴ مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


نُه + = 16