فیدیلیو؛ رستوران و کافی شاپ های تهران

جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اگر از شهروندان تهرانی هستید، مطمئنا تمامی رستوران ها و کافی شاپ های پایتخت را نمی شناسید، به هر حال گستردگی شهر تهران یکی از مهمترین دلایل این موضوع به حساب می آید. در این بررسی می خواهیم شما را با اپلیکیشنی در این زمینه آشنا کنیم.

فیدیلیو نام برنامه ای است که مدتی پیش در کافه بازار و آیتونز عرضه شد و توجه کاربران ایرانی و به خصوص تهرانی را به خود جلب کرد. این اپلیکیشن شامل لیست رستوران و کافی شاپ های پایتخت می شود و امکانات ویژه ای را در این باره به شما ارائه می کند. در ادامه ویژگی های این برنامه را زیر ذره بین موبایل مگ خواهیم برد. با ما همراه باشید.

همچون دیگر سرویس های موبایلی فیدیلیو نیز امکان عضویت را به کاربرانش می دهد. در مورد امکان ویژه کاربران عوض شده در این سرویس بعدا صحبت می کنیم. منوی برنامه آنچنان تنظیمات خاصی را در بر نمی گیرد و صرفا جهت ورود و خروج از اکانت کاربری و ثبت نام استفاده می گردد. همپچنین بخش فیدی بورد نیز در این منو دیده می شود.

فیدیلیو؛ رستوران و کافی شاپ های تهران

جهت استفاده بهتر از این برنامه، باید جی پی اس تلفن خود را روشن کنید تا در بخش رستوران های نزدیک من، بتوانید پیشنهاد های مختلف فیدیلیو را مشاهده کنید. با این حال روشن بودن جی پی اس ضروری نیست. در منوی برنامه، رستوران ها از کافی شاپ ها تفکیک شده اند و با رفتن به هر بخش می توانید موارد مختلفی را مشاهده کنید. با انتخاب هر رستوران، تصویری از آن به همراه توضیحات پیرامون آدرس و همچنین منوی غذایی در دسترس خواهد بود.

فیدیلیو؛ رستوران و کافی شاپ های تهران

در نهایت ویژگی پایانی و مهم فیدیلیو، کارت تخفیف آن است. این سرویس با رستوران و کافی شاپ های خاصی قرارداد داشته و با ارائه کارت تخفیف آن می توانید بین ۱۰ الی ۲۰ درصد تخفیف همیشگی در اختیار داشته باشید. جهت استفاده از این قابلیت می توانید به آیکون درصد در نوار پایینی منو رفته و مراحل را طی کنید. خوشبختانه قبل از دریافت کارت تخفیف قادر به مشاهده رستوران و کافی شاپ های طرف قرار داد هستید و می توانید تصمیم نهایی خود جهت تهیه این کارت تخفیف را بگیرید. این کارت در عوض مبلغی اشتراکی به شما تحویل داده می شود و پیشنهاد می کنیم اگر زیاد به رستوران و کافی شاپ می روید از آن  استفاده نمایید.

فیدیلیو برای دو سیستم عامل اندروید و iOS طراحی شده و با حجم حدودا ۱۰ مگابایت به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است. جهت دانلود برنامه می توانید از لینک هایی کافه بازار، گوگل پلی و همچنین آیتونز استفاده نمایید. امیدواریم از بررسی ما نهایت استفاده را برده باشید.

  • فیدیلیو؛ رستوران و کافی شاپ های تهران
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : فیدیلیو
  • سیستم عامل : اندروید و iOS
  • حجم : 11 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


× پنج = 30