سوپرماریو؛ تجدید خاطره با قارچ خور در اندروید [HD]

یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

یکی از نوستالوژیک ترین بازی هایی که اکثر ما با آن خاطره داریم، سوپر ماریو یا همان قارچ خور خودمان است. اکثر ما در کودکی خود ساعت ها به این بازی می پرداختیم، نجات پرنسس و رساندنش به ماریو! در فضای وب نسخه های مختلف و مدرنی از بازی سوپر ماریو منتظر شده اند اما صادقانه هیچ کدام نمی توانند همان حس کلاسیک را به کاربر منتقل کنند.

از همین رو امروز می خواهیم یک بازی سوپرماریو اورجینال و مشابه با نمونه قدیمی را برای کاربران اندروید مورد بررسی قرار دهیم. Super mario HD توسط گروه ایرانی خاطره سازان طراحی و منتشر شده است. در ادامه با موبایل مگ همراه شوید.

سوپرماریو؛ تجدید خاطره با قارچ خور در اندروید [HD]

گیم پلی

همچون سوپر ماریو قدیمی، این بازی نیز بسیار روان و با گیم پلی ساده ای طراحی شده است. پس از نصب و اجرای بازی، با منویی مشابه با تصویر بالا مواجه خواهید شد. سه استوانه شروع، ادامه و خروج دکمه نیستند و همچون قدیم باید ماریو را بر روی هر کدام که می خواهید برده و فلش سمت پایین را انتخاب نمایید. تمامی مراحل بازی سوپر ماریو با رعایت ترتیب در بازی گنجانده شده اند و می توانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

در سمت راست تصویر دو دکمه A و B به ترتیب جهت پریدن و شلیک گلوله (در صورتی که ماریو یک قارچ و گل جادویی خورده باشد) استفاده می شوند. در سمت چپ نیز چهار دکمه در چهار جهت تعبیه گشته است و به کمک آن ها می توانید ماریو را حرکت دهید.  با توجه به این که اکثر بازی های شبیه سازی شده سگا و پلی استیشن ۱ با گیم پلی بسیار شلوغ و آزاردهنده ارائه شده اند، عملکرد سازندگان این بازی در زمینه کنترل بازی قابل تقدیر است.

اولین برتری نسخه مدرن سوپر ماریو به نسبت ورژن قدیمی، امکان ذخیره بازی و ادامه کار در زمان های آینده است. بدین ترتیب رویای به اتمام رساندن این بازی نوستالژیک برای کسانی که هرگز نتوانستند این کار را انجام دهند، به واقعیت بدل می شود؛ به هر حال همه نمی توانستند ساعت های متمادی برای این بازی صرف نمایند.

سوپرماریو؛ تجدید خاطره با قارچ خور در اندروید [HD]

پس از شروع بازی، متوجه شباهت بسیار زیاد آن با نسخه قدیمی می شود. اما تفاوت اصلی در چیست؟ گروه سازنده این اپلیکیشن، تمرکز فراوانی را به بخش گرافیک بازی معطوف کرده اند و قسمت های مختلف آن شامل بهبود های گرافیکی هستد. از جمله این موارد می توان به محیط پس زمینه، خود ماریو و همچنین دشمنانش اشاره کرد.

سوپرماریو؛ تجدید خاطره با قارچ خور در اندروید [HD]

با ضربه زدن بر زیر آجرهای علامت سوال می توانید سکه جمع کنید. همچنین در صورت بیرون آمدن قارچ حتما آن را دریافت نمایید. با خوردن قارچ ماریو یک سر و گردن بزرگ تر می شود. همچنین اگر گل جادویی بر روی این آجرها را بگیرید لباس ماریو نیز سفید شده و قابلیت شلیک گلوله به کمک دکمه B فعال می گردد.

گاه در مسیر حرکت با پرچم کوتاهی با حرف ق مواجه می شوید. از آن جایی که تعداد جان های بازی در نسخه رایگان محدود است، دریافت این پرچم ها می تواند به شما جهت ادامه راه کمک کند. جهت دریافت نسخه کامل بازی می توانید با انتخاب آیکون سبد در بالای منوی اصلی، عملیات پرداخت را از طریق کافه بازار دنبال نمایید. به نظر ما هزینه ۱۸۰۰ تومان برای این بازی مبلغی منصفانه است.

سوپرماریو؛ تجدید خاطره با قارچ خور در اندروید [HD]

در مجموع، تجربه دوباره سوپر ماریو برای ما بسیار جذاب و پر خاطره بود و از همین رو به شما نیز پیشنهاد می کنیم نسخه رایگان را از فروشگاه دریافت کرده و آن را امتحان نمایید. امیدواریم از بررسی ما نهایت استفاده را برده باشید. جهت دریافت بازی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

  • سوپرماریو؛ تجدید خاطره با قارچ خور در اندروید [HD]
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : خاطره سازان
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 26 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


شش + 4 =