محک ، حسابدار شخصی شما در اندروید

دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

کسانی که روزانه با عملیات مالی و بانکی مختلفی سر و کار دارند و به اصطلاح بازاری هستند، اغلب با مشکلاتی نظیر دسته بندی حساب های بانکی و همچنین مدیریت گردش مالی مواجه هستند. متاسفانه حتی کوچک ترین اشتباه ها در حساب و کتاب می توانند، مشکلات عدیده ای را برای فرد به وجود آورند؛ تنها کافی است یک صفر بیشتر یا کمتر شود! اینجاست که شرکت های بزرگ و همچنین تاجران، افرادی را به عنوان حساب دار استخدام می کنند تا مشکلاتی از این قبیل را تجربه نکنند.

اما آیا هر کس نمی تواند یک حساب دار شخصی، آن هم از نوع اندرویدی، داشته باشد؟ با پیشرفت تکنولوژی، به خصوص در زمینه تلفن های هوشمند و توسعه اپلیکیشن ها، دیگر تنها قشر خاصی از جامعه از امکانات متعدد بهره نمی برند. با اپلیکیشن حساب دار شخصی محک، شما نیز می توانید یک حساب دار اختصاصی داشته و به مدیریت گردش های مالی خود بپردازید. در این مقاله می خواهیم امکانات متفاوت اپلیکیشن کیف پول محک را زیر ذره بین موبایل مگ ببریم.

این برنامه به صورت رایگان در فروشگاه کافه بازار قرار گرفته است و با مراجعه به لینک انتهای مطلب می توانید آن را دانلود و نصب نمایید. همچنین اگر از آن دسته افراد بازاری پر مشغله هستید، پیشنهاد می کنیم با پرداخت هزینه ای ناچیز، نسخه پیشرفته را در اختیار داشته باشید.

محک ، حسابدار شخصی شما در اندروید

در منوی اصلی برنامه، سه سر دسته اشخاص، نقد و بانک و برگزیده مشاهده می شوند. در محک می توانید افرادی را که با آن ها تراکنش مالی دارید را در برنامه تعریف کرده و در قسمت اشخاص در اختیار داشته باشید. مهمترین ویژگی این حساب دار، امکان تعریف حساب های بانکی (تا حداکثر سه حساب در نسخه رایگان)، موجودی و وضعیت آن ها است. در مجموع می توانید تمامی حساب هایتان را از بخش نقد و بانک مشاهده نماید. در نوار طلایی بالای صفحه، گزینه فعال سازی جهت خریداری نسخه پیشرفته قرار گرفته است. همچنین سه آیکون افزودن مورد جدید، یاد آور و جابجایی نیز گنجانده شده اند.

محک ، حسابدار شخصی شما در اندروید

با انتخاب آیکون منو – در نوار پایینی و سمت چپ – به بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت: هزینه (شامل پرداختی هایتان برای خوراک، پوشاک، مسکن و …)، درآمد (شامل حقوقی که از یک یا چند شغل خود می گیرید)، گزارش حساب، انتقال، ویرایش حساب، حذف حساب و خروج از برنامه.

خوشبختانه طراحی رابط کاربری برنامه در نوع خود شاد و جذاب است و در هنگام کار کردن با آن، حس بدی به شما دست نمی دهد. همچنین فارسی بودن منوها نیز استفاده از این حساب دار حرفه ای را ساده کرده است.

محک ، حسابدار شخصی شما در اندروید

در بخش وارد کردن قسط، چک و … مواردی نظیر عنوان، مبلغ، تاریخ، حسابی که از آن پرداخت صورت می گیرد و وضعیت تسویه را باید وارد کنید. همچنین امکان همیشگی کردن یک قسط در بخش تکرار وجود دارد، البته همیشگی به معنی تعداد ماه های پرداخت. سپس با انتخاب گزینه ذخیره، آیتم مورد نظر در لیست مربوطه ذخیره و در پردازش های این حساب دار محاسبه می گردد.

همچنین می توانید تک تک هزینه هایی که در طی ماه برای موارد مختلفی نظیر خوراک، بنزین، اجاره خانه و … صرف کردید را در برنامه وارد کنید و گزارش های محک را به صورت مداوم در اختیار داشته و بررسی کنید.

محک ، حسابدار شخصی شما در اندروید

خوشبختانه امکانات برنامه قابل قبول و مناسب بوده و اگر به دنبال یک حساب دار شخصی برای تلفن اندرویدی خود هستید، برنامه کیف پول محک را به شدت به شما توصیه می کنیم. متاسفانه به دلیل سد های امنیتی بانک ها، امکان انجام پرداخت خودکار از طریق این برنامه وجود ندارد و تنها می توانید گزارش های مختلف بانکی را در دسترس داشته باشید.

جهت دریافت این برنامه می توانید از لینک کافه بازار استفاده کنید. امیدواریم از بررسی ما نهایت بهره را برده باشید. نظرات و سوالات خود را با ما و خوانندگان دیگر این مقاله در میان بگذارید.

  • محک ، حسابدار شخصی شما در اندروید
  • قیمت : رایگان - پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده : محک
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 8 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


6 − = چهار