Open Signal

سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

این روزها، بسیاری از افراد از اینترنت سیمکارت ( ۲G – 3G – 4G – LTE ) استفاده زیادی می کنند و قدرت امواج، برای آنها امری مهم به حساب می آید. در این مقاله به معرفی اپلیکیشنی با نام Open Signal می پردازیم که مناطقی که دارای امواج پرقدرت هستند را به شما نشان می دهد. با موبایل مگ همراه باشید.

Open Signal

در این اپلیکیشن، شما می توانید مناطقی که از پوشش مناسب اینترنت برخوردار هستند را شناسایی و برای استفاده بهتر، به آن مناطق مراجعه نمایید. در ادامه مطلب، به معرفی ویژگی های نرم افزار و در انتها نیز با لینک دانلود آن از اپ استور اپل و گوگل پلی استور در خدمت شما خواهیم بود.

بهبود سیگنال

Open Signal

هنگامی که وارد این نرم افزار می شوید، خود به خود به صفحه Dashboard هدایت می شوید. در این صفحه، می توانید کیفیت دیتای ورودی به دیوایس خود را مشاهده کرده و همچنین هدایتگر قرار گرفته در وسط صفحه، به شما نشان می دهد که با مراجعه به کدام سمت، می توانید حداکثر امواج را دریافت کنید.


پیدا کردن وای فای بدون پسورد ( رایگان )

Open Signalتوسط این نرم افزار می توانید وای فای های بدون پسورد و اصطلاحا رایگان که در اطراف شما قرار دارند را پیدا کرده و به راحتی به آنها متصل شوید. برای این کار کافی است در صفحه Dashboard و در پایین هدایتگر، انگشت خود را به سمت چپ و راست سوایپ کنید تا وای فای هایی که در اطراف شما هستند را مشاهده نمایید. اکانت هایی که در کنار آنها علاقمت قفل دیده می شوند، دارای پسورد بوده و نمی توانید به آنها متصل شوید. اکانت هایی که فاقد این گزینه باشند، رایگان بوده و می توانید بدون وارد کردن هیچ رمزی، به آنها متصل شده و از آنها استفاده نمایید.


مشاهده و پیدا کردن مناطق با سیگنال قوی

Open Signal

در قسمت Coverage این نرم افزار، می توانید کیفیت سیگنال در مناطق اطراف خود را مشاده کرده و با مراجعه به مناطقی که پوشش بهتری دارند، از حداکثر سرعت ممکن برخوردار شوید.


گرفتن تست سرعت

Open Signal

توسط این نرم افزار همچنین می توانید برای اطلاع از کیفیت سرویس خود، از آن تست سرعت بگیرید. در نهایت و پس از مشاهده تست سرعت سرویس خود، می توانید آن را به اشتراک بگذارید.

  • Open Signal
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : OpenSignal
  • سیستم عامل : iOS - Android
  • حجم : 14.7 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


9 − هشت =