همگردی ، تجربه گردشگری با طعم اندروید

دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اگر اهل مسافرت باشید، شناسایی مکان های جذاب شهری که به آن سفر کرده اید، یکی از بزرگ ترین چالش هایتان است. از طرفی نیز اگر با مکان های جذاب و سیاحتی شهر مربوطه آشنا نباشید، یافتن آدرس آن ها تا حدی آزاردهنده به نظر می رسد، به هر حال در شهر غریبی هستید که حتی میدان های آن را نیز به خوبی نمی شناسید. یا شاید هم در شهر خود از باز شدن مغازه های جدید در اطراف و رویدادهای پیش رو بی خبر باشید. اپلیکیشن همگردی دقیقا برای رفع این قبیل مشکلات طراحی و در دسترس کاربران اندرویدی قرار گرفته است. در ادامه می خواهیم این برنامه کاربردی را زیر ذره بین خود برده و از قابلیت های ویژه اش برایتان بگوییم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

پس از دریافت و نصب همگردی از فروشگاه، برنامه از شما می خواهد تا موقعیت یاب یا همان جی پی اس تلفن خود را روشن نمایید. منوی اصلی برنامه شامل نواری در بخش پایینی می شود که امکان جابجایی بین بخش های مختلف را به کاربر می دهد. بخش میانی نوار که دارای آیکون جی پی اس هست، لیستی از سرویس، مغازه و مکان های اطراف شما را در اختیارتان قرار می دهد. در این منو آدرس و فاصله محل مربوطه به نمایش در می آید. همچنین با انتخاب هر یک از موارد می توانید موقعیت آن در نقشه را نیز مشاهده کرده و نظرات دیگر کاربران در مورد آن را خوانده و بررسی کنید.

همچنین گزینه های حضور و شرکت نیز در این بخش به چشم می خورند که با انتخاب آن ها، با عبارت «این ویژگی در نسخه های بعد در دسترس قرار خواهد گرفت» مواجه شدیم.

همگردی ، تجربه گردشگری با طعم اندروید

همگردی دارای دو بخش جذاب و کاربردی با نام های یه اتفاق باحال و یک پیشنهاد باحال نیز می باشد. در بخش اول، لیستی از رویدادهای پیش رو و یا در حال اجرا نمایش داده می شوند. در بخش پیشنهاد باحال نیز همگردی بازدید از مکان های محبوب و پرطرفدار – در نزد کاربران همین اپلیکیشن – را به شما پیشنهاد می کند. خوشبختانه این دو بخش را می توانید به کمک گزینه استان و سپس شهر محدود کرده و تنها با پیشنهاد هایی از شهر خود یا شهری که به آن مسافرت کرده اید، در اختیار داشته باشید.

همگردی ، تجربه گردشگری با طعم اندروید

در بخش «یه جای باحال» با لیستی از مکان های دیدنی و توریستی روبرو خواهید بود. بنابراین اگر به شهر جدیدی سفر کرده اید، به راحتی قادر به شناسایی مکان های توریستی و همچنین آدرس آن ها خواهید بود.

همگردی علاوه بر موارد فوق می تواند نقش یک اپلیکیشن موقعیت یاب را نیز در تلفن اندرویدی شما داشته باشد؛ البته نه یک موقعیت یاب حرفه ای! با انتخاب آخرین آیکون در منوی پایینی برنامه، به نقشه خیابانی موقعیت کنونی خود منتقل می شوید. همگردی در این بخش امکانات خاص و متنوعی را در اختیار کاربر قرار نداده است و تنها قادر به مشاهده موقعیت مکانی خود خواهید بود.

همگردی ، تجربه گردشگری با طعم اندروید

در منوی اصلی برنامه با اسلاید به سمت چپ، منوی دسته بندی ها را با دو سرتیتر مشاهده خواهید کرد؛ گروه ها و فیلترها. در بخش فیلتر ها می توانید جست و جوی دقیقی جهت یافتن مکان مورد نظر خود داشته باشید. در این بخش ابتدا استان و شهر مربوطه را انتخاب کرده و داشتن ویژگی هایی نظیر جای پارک راحت، اینترنت و کارت خوان را شرط قرار دهید. سپس برنامه به جست و جو می پردازد.

در بخش گروه ها نیز  مکان ها به ۷ دسته اصلی تقسیم می گردند؛ گردشگری، فرهنگ و هنر، خرید و مد، خوردن و نوشیدن، سلامت و زیبایی، ورزش، خدمات شهری و رویدادها. خوشبختانه هر کدام از این ۷ دسته نیز به موارد دقیق تری تقسیم می شوند و کاربر برای یافتن مکان مورد نظر خود، در همگردی با چالشی مواجه نیست.

همگردی ، تجربه گردشگری با طعم اندروید

در حین بررسی با مشکل و نکته منفی خاصی مواجه نشدیم. با این حال، اگر امکاناتی نظیر رزرو بلیت برای رویدادها، منو و قیمت رستوران و کافی شاپ ها در برنامه تعبیه شود، مطمئنا رضایت ما نیز بیشتر خواهد شد. همچنین قسمت نقشه نیز می تواند دستخوش تغییرات در نسخه های آینده شود.

این برنامه به صورت رایگان و با حجم حدودا ۳ مگابایت در کافه بازار آماده دانلود است. امیدواریم از بررسی موبایل مگ نهایت بهره را برده باشید.

  • همگردی ، تجربه گردشگری با طعم اندروید
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : همگردی
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 2.5 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


نُه × = 18