پاپ کرن؛ اطلاعات کامل سینمایی و فیلم های روی پرده

سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۲۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اهل سینما رفتن هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، باید بگوییم اپلیکیشن پاپ کرن یک ابزار بسیار کاربردی در زمینه سینما و اطلاعات فیلم های روی پرده به حساب می آید. به هر حال زنگ زدن به هر کدام از سینماهای شهر و بدست آوردن اطلاعات فیلم های روی پرده تا حدی آزاردهنده و پرهزینه است. شاید به همین دلیل بسیاری از افراد به سینما رفتن علاقه ای ندارند.

پاپ کرن به شما کمک می کند هر آنچه در مورد سینماهای شهر خود و فیلم های در حال پخش می خواهید بدانید را در اختیار داشته باشید. در ادامه امکانات این برنامه را زیر ذره بین موبایل مگ می بریم. با ما همراه باشید.

پاپ کرن؛ اطلاعات کامل سینمایی و فیلم های روی پرده

پس از نصب و اجرای پاپ کرن، با منویی مطابق تصویر بالا مواجه خواهید شد. عبارت «در حال درست کردن پاپ کرن» به نمایش در می آید و پس از بارگذاری تمام اطلاعات پاپ کرن شما آماده خواهد شد. در نوار پایینی برنامه ۵ آیکون دیده می شود. آیکون سمت راست که به طور پیش فرض در ابتدا باز است، شامل لیست کاملی از فیلم های سینمایی روی پرده می شود. خوشبختانه اندازه کاور فیلم ها مناسب است. با انتخاب هر فیلم وارد صفحه مربوطه شده و می توانید سینماهایی که آن را اکران می کنند شناسایی و زمان سانس ها را نیز در اختیار داشته باشید.

علاوه بر این، اطلاعات کافی نظیر توضیح کوتاه از فیلم، امتیاز و بازیگران در صفحه هر فیلم سینمایی قرار داده شده است. بدین ترتیب اگر فیلم خاصی را مد نظر نداریم، می توانید به کمک پاپ کرن محصول مورد علاقه خود را جهت نمایش انتخاب نمایید.

پاپ کرن؛ اطلاعات کامل سینمایی و فیلم های روی پرده

آیکون دوربین مربوط به بخش سینماها می شود. در این بخش می توانید لیست تمامی سینماهای تهران و شهرستان را به صورت تفکیک شده ملاحظه نمایید و با انتخاب سینمای مورد نظر خود، فیلم های در حال اکران و جدول زمانی سانس ها را بررسی نمایید. خوشبختانه پس از بررسی ما، تمامی اطلاعات و زمان پخش ها دقیق و مطابق با سینمای مورد نظر بود و از این نظر جای نگرانی وجود ندارد.

دو بخش دیگر اپلیکیشن با نام های جدول فروش و سینماهای اطراف من کاملا خالی بوده و نتیجه خوبی در بررسی ما نداشتند. به نظر می رسد این نسخه از پاپ کرن با یک باگ نرم افزاری مواجه باشد. از طرفی ممکن است دو بخش مذکور در نسخه های آینده راه اندازی گردند.

پاپ کرن؛ اطلاعات کامل سینمایی و فیلم های روی پرده

نسخه دوم اپلیکیشن پاپ کرن به صورت رایگان در کافه بازار قرار گرفته است. با این حال در محیط برنامه یک بنر تبلیغاتی دیده می شود و ممکن است برای کسانی که زمان زیادی را در برنامه می گذرانند تا حدی آزار دهنده باشد. جهت حذف تبلیغات می توانید به بخش تنظیمات اپلیکیشن مراجعه کرده و با پرداخت هزینه ای ناچیز، این کار را انجام دهید.

پاپ کرن؛ اطلاعات کامل سینمایی و فیلم های روی پرده

اپلیکیشن پاپ کرن از دید ما بسیار کاربردی و خوب است و از طرفی قیمت رایگان آن می تواند یک پوئن مثبت به حساب آید. هرچند دو بخش سینماهای اطراف من و همچنین جدول فروش با مشکل مواجه شدند اما ما نمره قبولی به اپلیکیشن مذکور می دهیم. یکی از امکاناتی که می تواند در آینده به پاپ کرن افزوده شود، امکان رزرو بلیت به صورت آنلاین است. با این حال بعید به نظر می رسد چنین اتفاقی به زودی در این برنامه اندرویدی رخ دهد.

جهت دریافت پاپ کرن می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

  • پاپ کرن؛ اطلاعات کامل سینمایی و فیلم های روی پرده
  • قیمت : رایگان با تبلیغات
  • سازنده : باریکو
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 2 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


+ هشت = 12